• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
IMT 558
1530336_576647139089813_766247734_n.jpg


http://uploaded.net/file/g5xssave
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Ne unisavam ja nista,ja sebi prilagođavam igru,,,sređivam sve za sebe,nisam glup da dajem linkove bez dopustenja :icon_axe:
 

imt 533 4wd

Novi član
Tu od
30 Lip 2012
Poruka
15
Ne unisavam ja nista,ja sebi prilagođavam igru,,,sređivam sve za sebe,nisam glup da dajem linkove bez dopustenja :icon_axe:
također nema linkova ak si nesto stavim na trakotr tablicu ili nešto drugo
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
ak si bilo kj delal na tuđem modu ti ga nesmes deti na internet...bez dopuštenja
al neki upravo to delaju,danasnjiklinci bi samo daj ovo daj ono..ko vas sisa
 
A

Adam2402

Guest
Bez dopuštenja ti nebi smio uopće ništa dirati po modu, ali vi to ipak radite...
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Bez dopuštenja ti nebi smio uopće ništa dirati po modu, ali vi to ipak radite...
Za privatne svrhe, zasto ne. Mislim glupo je uopce o tome raspravljati. Upravo zbog ovoga se vi ponasate kao klinci. Zasto sad ja nebi smio npr. promijeniti gume na vasem traktoru.
 
A

Adam2402

Guest
Pa dobro možeš ti promijeniti gume, štoviše možeš ti cijeli traktor editovat, ali nemoj onda stavljat slike po fejsu i onda se kurčit (izvinite što psujem) kao privatan traktor
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Proguglaj sta znaci rijec privatno...taj traktor il prikljucak imam samo ja znaci da je PRIVATNO!
gotova diskusija.
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Pa dobro možeš ti promijeniti gume, štoviše možeš ti cijeli traktor editovat, ali nemoj onda stavljat slike po fejsu i onda se kurčit (izvinite što psujem) kao privatan traktor
Ma jel, da nestavljam slike po fejsu i forumima. Zasto da nestavljam. Zasto nebih ja smio objaviti sliku iz igre sa tvojim traktorom na kojem sam promijenio gume ili dodao nesto. Naravno ako me tko pita odakle mi traktor ili sta vec, normalno da cu navesti ime izvornog autora. Mislim imas stvarno glupo razisljanje. Zapravo tko si ti uopce u 3D svijetu. Pogledaj samo BJR, AGO, BBM, SOTILLO da ne nabrajam dalje. Zar se oni bune sto netko edituje njihov mod u privatne svrhe i objavi tu sliku. Pa ti si naspram njih nitko i nista. Daj molim te. Umislio si se da si neki Bog i da nitko nesmije nista promijeniti na tvom modelu. Odrasti. Imas djetinjasto razmisljanje.
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
pozdrav

može mi netko ukratko objasniti ako itko koristi follow me mod,kako radi i na koju foru ukljuciti-iskljuciti,pridružiti dr vozilo i sl...
hvala
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
Dođeš iza traktora kojeg očeš da slijedi i stisneš ctrl + f.

A kako da izaberem koji ce mi biti glavno vozilo? Zanima me cjeli sistem rada ako netko zna i kako da prekinem sa nekim vozilom ako nezelim vise sa njim raditi u tom modu. Malo je kompliciranije nego sto je to u 2011,tamo je puno jednostavnije. Hvala svakako na ovom odgovoru
 

Najnoviji postovi

Na vrh