• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
fs_Screen_2015_06_23_21_42_30.png
[/url]
adult image[/IMG]

fs_Screen_2015_06_23_21_42_41.png
[/url]
free upload image[/IMG]

fs_Screen_2015_06_23_21_44_46.png
[/url]
photo sharing[/IMG]
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
skinuo sam farmu i krenuo skidat modove preko ls planet i iz nekog razloga nemogu neke modove kupit ja ih pokusam kupit al me izbaci van iz igrice.zan li netko u cemu je problem?
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,366
treba ti patch 2.1 i mod morerelistic


Tko kaže da je potreban mod More Realistic? Može biti milijun razloga za crashanje igrice, sve ovisi o modu, ako je mod jako loš, može imati stotine grešaka od kojih svaka izaziva crash, ako u nazivu moda piše "MR" onda treba more realistic.

Preporučavam skidanje modova sa FS-UK jer je stranica izvanredna, sve je testirano i dovedeno do savršenstva.
 

nik96

Član
Tu od
28 Srp 2015
Poruka
173
Imam jedno pitanje za one koje se bave sa ge. Kad uredim neku mapu, spremim i uđem u igru sve promjene su mi spremljene osim terena, znači sve što ima veze sa terenom mi nespremi u ge (trava, ako dodam ili maknem njivu i sl.). Kako to riješiti ?
 

nik96

Član
Tu od
28 Srp 2015
Poruka
173
Hvala na odgovoru, no sad mi se pojavio još jedan problem, kad uđem u save game većina ili svi strojevi ko da mi propadnu u zemlju, jednostavno kad uđem kao da padaju s neba i propadnu u zemlju, neznam kako drukčije da to opišem... zbog čeg se to događa, do sad nisam imao tih problema..
 

Najnoviji postovi

Na vrh