• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
ja i dalje ne dobivam gnoj na mapi
mljeko mi se povecava
a silaza smanjuje a gnoj nista stoji na 817 i ne mrda
 
D

dario987

Guest
Hvala skinuti cu ju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
Ja sam zaigral D&M Monopol map... mapa je fenomenalna !! Puno obaveza oko farme, a ne samo kombajniranje, tanjiranje i sl.... Možeš proizvodit pivo, kobasice, svinjske i goveđe proizvode, mlijeko i mliječne proizvode, ma :supz::supz:


http://www.ls-uk.info/downloads/5/20263

otkad sam ja igro sa tom mapom,a i bio sam stavio link od nje samo me nitko nije doživljavao i nije htio da ju proba zaigrat,ali mapa je super što ima dosta funkcija,posebno rad trgovine ti je određen i nemožeš izać iz kruga kad hoćeš
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
dečki počel sam nekaj igrati ..pa me zanima kak mlijeko se predaje?kupil sam krave a nikaj mlijeka nedajeju?kak složit da daju mlijeku?
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
dečki počel sam nekaj igrati ..pa me zanima kak mlijeko se predaje?kupil sam krave a nikaj mlijeka nedajeju?kak složit da daju mlijeku?

ni u stvarnosti krave nedaju mlijeko dok ih nenahraniš.
moraš kosit travu i kipat u predviđeno mijesto za travu,a onda i silažu kipaš u onaj ograđeni boks,među dva zida. sad navali u akciju da nebudu više gladne...
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
otkad sam ja igro sa tom mapom,a i bio sam stavio link od nje samo me nitko nije doživljavao i nije htio da ju proba zaigrat,ali mapa je super što ima dosta funkcija,posebno rad trgovine ti je određen i nemožeš izać iz kruga kad hoćeš


Jeste, sa pivom je najbolje počet :partyman:

hehe prodaš pivo dobiješ 200000 € i onda u akciju :)
 
V

vedo

Guest
a jbte jesi dosadan sa otim "uff" de ohladi malo!!:x:x:D

Primjetili smo svi da je Petretić prestao spamati,i da se samo javlja kada treba..Ali što tebi smeta svaki post koji on napiše.Daj ga malo popusti čovječe,pa više si ti dosadan,nego on :roll:
 

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
Poštovanje dečki!

Dali mi možete dati link da skinem igricu, skinio sam si "Agrar Simulator 2012", ali instaliram ga i ne mogu igrati, baš mi se igra simulacija, a ne znam odakle da skinem...

hvala....
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
Poštovanje dečki!

Dali mi možete dati link da skinem igricu, skinio sam si "Agrar Simulator 2012", ali instaliram ga i ne mogu igrati, baš mi se igra simulacija, a ne znam odakle da skinem...

hvala....

a najjednostavnije preko torenta. ja sam imao link ali sam ga obrisao pošto mi netreba više
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Jeste, sa pivom je najbolje počet :partyman:

hehe prodaš pivo dobiješ 200000 € i onda u akciju :)

tocno tako al kako da ja prodam pivu mislim kako da delam meso tam sam vidio prikolicu stočara sam kaj je problem u tome kaj ima puno odma strojeva i jos nesto nisam udaril glavom u zid nek sam opal s kreveta hehehehe i to pomaze i meni nece kupit krave ???
 
Posljednje uređivanje:
D

dario987

Guest
Moze li mi netko dati link od nokoga novoga voca ili povrca dosadilo mi vise ono
kukuruz,zito.....skinuo sam ono new fruits for farming simulator 2011 i neradi mi kako treba intalirati u mods ili u moje racunalo....I zasto mi nece repu da sije nasipam u sijecicu sve sije ali repu nece!!zna li netko zasto..??
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Moze li mi netko dati link od nokoga novoga voca ili povrca dosadilo mi vise ono
kukuruz,zito.....skinuo sam ono new fruits for farming simulator 2011 i neradi mi kako treba intalirati u mods ili u moje racunalo....I zasto mi nece repu da sije nasipam u sijecicu sve sije ali repu nece!!zna li netko zasto..??

moras imat mapu koja podrzava tu kulturu i da je mozes prodavat kuzis sada a to za taj mod to sam i ja skinuo ni meni ne dela pusti to kvragu skini si neku mapu i gaaaas
 
F

franja

Guest
heee niste to dobro umetnuli jer je slicno ko s onim gnojem ak se nevaram....
 
F

franja

Guest
mapa je savršena......
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YuvJRPYbpWs[/YT]
hmmmmmm dobra dobra,ovaj mali strojek baš zgodan
 

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
a najjednostavnije preko torenta. ja sam imao link ali sam ga obrisao pošto mi netreba više

Ma našao sam na torentu i preko rapida ali ne radi, pa sam mislio dali netko ima provjereni link da radi. Skinem jedan on traži serial cod, pretražio sve nema ga za skinuti, onda drugi ima crack ali kažem, kad stisnem play jednostavno se igrica iskljući.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Ma našao sam na torentu i preko rapida ali ne radi, pa sam mislio dali netko ima provjereni link da radi. Skinem jedan on traži serial cod, pretražio sve nema ga za skinuti, onda drugi ima crack ali kažem, kad stisnem play jednostavno se igrica iskljući.

jel imas 3d grafu i jel ti komp opce podrzava tu igricu
 

Najnoviji postovi

Na vrh