• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

M

marijan19

Guest
Poz svima, evo upravo tražim mapu al nekako nist ne mogu nac pa ak neko slucajno igra neku da da link, ak je srednje veličine ,da su polja ravna, jednaka i da ima štalu u kojoj se moze hranit s onom hraniilicom.Hvala
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
Pozdrav svima,može li mi neko pomoči,stalno imam problem,npr nekaj radim s kombajnom i ostavim ga na polju,kad se vratim do njega on je na nekom drugom mjestu i tako svi strojevi????
bio bi jako zahvalan ako bi mi ko znao reči kaj mi se događa!!!
Dali vi instalirate nadogradnje,ako da koji broj?
Ako instalirate,jel moram instalirati sve ili samo najnoviju?
 
Posljednje uređivanje:

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Pozdrav svima,može li mi neko pomoči,stalno imam problem,npr nekaj radim s kombajnom i ostavim ga na polju,kad se vratim do njega on je na nekom drugom mjestu i tako svi strojevi????
bio bi jako zahvalan ako bi mi ko znao reči kaj mi se događa!!!
Dali vi instalirate nadogradnje,ako da koji broj?
Ako instalirate,jel moram instalirati sve ili samo najnoviju?

za ovo kaj ti strojevi odlaze to ti je vjerovatno jer si ukljucil autopilot sa tipkom H
a za ovo ostalo neznam jer to ne delam
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
za ovo kaj ti strojevi odlaze to ti je vjerovatno jer si ukljucil autopilot sa tipkom H
a za ovo ostalo neznam jer to ne delam

nije autopilot,nekad kad prilazim nekom stroju jednostavno vidim u daljini kako pada s neba,i par puta mi se dogodilo da mi je pal u vodu!!
koji patch imaš instaliran?
 
E

ekky97

Guest
nije autopilot,nekad kad prilazim nekom stroju jednostavno vidim u daljini kako pada s neba,i par puta mi se dogodilo da mi je pal u vodu!!
koji patch imaš instaliran?

Patch netrebaš instalirati, ako nemaš original igru, pa da igras MP!!
:D:madmana::madmana:

Nego hoće meni neko pomoć u prethodnom postu? :D
 
V

Vele

Guest
Dobro došli na prvi međunarodni sajam poljoprivredne mehanizacije u FS 2011!!!


Koji je ovo traktor od desne strane cetvrti i od leve treci?
Imas link od njih dvojice?
 
E

ekky97

Guest
OK, ako mi necete reci za onog Zekana kako se pali, ili mozda neznate, znate li barem za ovog Store? :eek: :?
28lw744.png
 

Tomo Vinkovic

Novi član
Tu od
8 Tra 2011
Poruka
5
Otidzes u options/controls i nadzes pise ignition kliknes na to i pristisnes tipku kojom zelis da ti se pali tarktor.:weedman::weedman:
 
E

ekky97

Guest
Otidzes u options/controls i nadzes pise ignition kliknes na to i pristisnes tipku kojom zelis da ti se pali tarktor.:weedman::weedman:

Pokušao sam pronaci to sto piše "ignition" ali nisam uspio naci!
Moze li kako drugovacije se to promijenit?? :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh