• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

I

Imt 540-2

Guest
dečki vidim da tražite Agricultural Simulator Historical Farming 2012!! ja sam ga odavno nabavio a evo vam i link ;D http://uploaded.to/file/zavwb0fq kad se skine samo extraktirate......pokrenete sa deamon tools instalirate i to je to ! UŽIVAJTE !! :D:lol::partyman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
hvala kolega :weedman::weedman::prayer::supz::supz::partyman::partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
dečki vidim da tražite Agricultural Simulator Historical Farming 2012!! ja sam ga odavno nabavio a evo vam i link ;D http://uploaded.to/file/zavwb0fq kad se skine samo extraktirate......pokrenete sa deamon tools instalirate i to je to ! UŽIVAJTE !! :D:lol::partyman:

Skinija sam i ja sa tog linka al de je SETUP exe. ???? skinija sam i preko torrenta i ovako isti drek a dal se setup zove možda ovako ?? agrarhistory2012.dll il tu mora bit setup dajte dečki ja ču puknut više neznam ni sma kak dalje extraktirao odavno i gdje bi se taj setup trebao pojaviti napravio i sa daemonom i sa magicdiscom sve isto
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Skinija sam i ja sa tog linka al de je SETUP exe. ???? skinija sam i preko torrenta i ovako isti drek a dal se setup zove možda ovako ?? agrarhistory2012.dll il tu mora bit setup dajte dečki ja ču puknut više neznam ni sma kak dalje extraktirao odavno i gdje bi se taj setup trebao pojaviti napravio i sa daemonom i sa magicdiscom sve isto
Kada radis preko magic disca. napravi ovako. Kada ga instaliras dolje u desnom kutu ti mora biti prikazana ikona ruka koja drzi cd. Klikni desnu tipku na to.
Odes na Virtual CD/DVD ROM_No Media_Mount i onda nades mjesto gdje ti se nalazi ta datoteka i kliknes na nju. Automatski ce ti otvoriti instalaciju. Kliknes instal i to je to. Kada ces ti skuziti neke stvari. Tebi treba sve nacrtati. Malo istrazuj. Nezelim da te omalovazavam ali ti si totalni baksuz sto se tice ovakvih stvari. Nisam ni ja znao pa sam istrazivao i sam naucio.
 

Karlovačka

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
12
Svi koji neznate kako pokrenuti igru!!!!!!!!

agrarhistory2012.dll Je crack , znaci to kopireta tj crackate i tojeto :) mozete igrati
 
I

Imt 540-2

Guest
kolege dal neko ima il bi mi mogao napravit imt 540 ili 542 bez kabine ???? jako bi ih htio a nigdje za nabavit......bio bi vam jakoooo zahvalan :D :lol::partyman::gitarist::finga:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
e deca,je za AS dosta jak laptop?
-4 gb RAM
-1 gb grafička
-3jezgreni procesor?
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
IMT 533 sa kabinom
izkabino.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Pa valjda je jer još na kabinu nisu vrata stavili a ni stakla bog zna budu li al sugurno će to bit neki pack jer postoji bez kabine i sa ja sam bio na njihovom forumu i nisu stavili još download.

Sutra ću se zajebavat oko ASHF2012 možda nije valjao link od onog koji sam ja skinuo vidit ćemo.

EDIT: skužio sam problem ja imam na toj datoteki virus pa ukloni valda na ovoj od IMT 540-2 nema virusa ak ima onda nemrem imat igru i kad delam preko magic disca isti mi je drek opet se otvori onaj extrakt.
 
Posljednje uređivanje:
F

franja

Guest
e deca,je za AS dosta jak laptop?
-4 gb RAM
-1 gb grafička
-3jezgreni procesor?
ccccc nice al imaš preoblem ko i ja mislim da igrica pozna samo jednu jezgru... a kaj se rama tice nadam se da imaš 7, jel inace ti badave 4 G ko i meni.....
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Pa valjda je jer još na kabinu nisu vrata stavili a ni stakla bog zna budu li al sugurno će to bit neki pack jer postoji bez kabine i sa ja sam bio na njihovom forumu i nisu stavili još download.

Sutra ću se zajebavat oko ASHF2012 možda nije valjao link od onog koji sam ja skinuo vidit ćemo.

pa nijedan skoro slovenski traktor nema stakla
osim onog AGT-ea i mozda jos par :blackeye
 
I

Imt 540-2

Guest
dal mi neko može reč zakaj mi kad preradim traktor iz FS 2009 neče kotači skretat...........molim pomoč!!! ;D :madmana::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh