• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
ee ljudi,imam jednog imt 539 a trebalo bi ga sredit malo.
treba blatobrane zaoblit,moju tablicu stavit i zastitni luk al da je isti ko moj...ak se nekome da,nek mi se javi na skajp,fejs il tu na forumu...

PLIZZZ :3 :heart::partyman::gitarist:;)
A zasto ti sam to nebi napravio...ako nesto toliko zelis a znas da ti to nitko nece dati onda se sam potrudis da to dobijes...zar ne. Skini neki 3D program i tutorijale i uci. Ja sam isto tako ali trenutno ne modeliram radi zdravstvenih problema.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
A zasto ti sam to nebi napravio...ako nesto toliko zelis a znas da ti to nitko nece dati onda se sam potrudis da to dobijes...zar ne. Skini neki 3D program i tutorijale i uci. Ja sam isto tako ali trenutno ne modeliram radi zdravstvenih problema.

mah...problem je u tome da sam apsolutna nula u izradi modela
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
nitko se nije rodil a da je znal raditi u tim programima -.-" Svi smo se mi naucili raditi preko tuta/frenova itd...
Upravo tako...i ak ti prvi put ne uspije nemoj odustajati...pokusavaj dok nedobijes ono sto si htjeo. Ako hoces skini Autodesk Maya i ja cu ti dati linkove sa dobrim tutorijalima.Ako imas zelju i volju naucit ces.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
tino daj čitaj malo...vidim da za neke ljude nije uopće forum...imaš opciju "Edit" da promjeniš ili nekaj još napišeš u post,a ne da bezveze nabijaš postove...:!::!::!: -.-:mad:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
ma onaj post sam htio izbrisat tak i onak...ee imas ti fric fb,skype il tak nes?
ja sam skinul google sketchup i isrpobavao napravit neku kucu za slavoniu map di mi frend radi al ni to za mene...htio sam te pitat s kojim programom ti uredjujes traktore? htio bi tog 539 sredit...
PS mi mozes dat link od svog 533 al bez kabine?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
ma onaj post sam htio izbrisat tak i onak...ee imas ti fric fb,skype il tak nes?
ja sam skinul google sketchup i isrpobavao napravit neku kucu za slavoniu map di mi frend radi al ni to za mene...htio sam te pitat s kojim programom ti uredjujes traktore? htio bi tog 539 sredit...
PS mi mozes dat link od svog 533 al bez kabine?

grrr pa to se radi sa GE (giants editor) !!! :madmana::madmana::axe::mad:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Fric treb bih te nesto pitati U u PP

pitaj...pošalji mi poruku ali nemoj me samo pitat da ti radim neki mod ili da ti objašnjavam kak se koristi GE jer to je previše komplicirano...a Antonio je izuzetak od vas pojedinaca (ne kažem svih) koji prati ovu temu i ne pita za svaku sitnicu bezveze nego razmišlja,a ne da ko pojedinci misle da ja doma dr*am ki*u pa da mogu raditi modove kak se kome sprdne...Tonč objasnil ti budem one teksture kad nađem više vremena pa ti poslikam kaj trebaš delat...a vi ostali imate "FSS modteam" koji delaju modove po želji...prvo pročitajte dobar dio teme i nači ćete odgovore,a Tonč prati ovu temu i dečko je razuma i već zna sam nekaj složiti,a vi ostali bezveze se trudite jer nebudete dobili odg...:!:
bez zamjerke
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
pitaj...pošalji mi poruku ali nemoj me samo pitat da ti radim neki mod ili da ti objašnjavam kak se koristi GE jer to je previše komplicirano...a Antonio je izuzetak od vas pojedinaca (ne kažem svih) koji prati ovu temu i ne pita za svaku sitnicu bezveze nego razmišlja,a ne da ko pojedinci misle da ja doma dr*am ki*u pa da mogu raditi modove kak se kome sprdne...Tonč objasnil ti budem one teksture kad nađem više vremena pa ti poslikam kaj trebaš delat...a vi ostali imate "FSS modteam" koji delaju modove po želji...prvo pročitajte dobar dio teme i nači ćete odgovore,a Tonč prati ovu temu i dečko je razuma i već zna sam nekaj složiti,a vi ostali bezveze se trudite jer nebudete dobili odg...:!:
bez zamjerke
Djecko hoces meni nesto napraviti:?::shock::twisted::D

I da...sto se tice onoga...zasad jos nista al budemo nesto sredili. Ak nebude nista od toga onda cu ti ja napraviti...trenutno nemogu jer imam jos par posjeta bolnicama al kada to rijesim sredit cu si nesto da si olaksam modeliranje koliko god mogu. Trenutno mi zdravstveno stanje to nedozvoljava.
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Djecko hoces meni nesto napraviti:?::shock::twisted::D

I da...sto se tice onoga...zasad jos nista al budemo nesto sredili. Ak nebude nista od toga onda cu ti ja napraviti...trenutno nemogu jer imam jos par posjeta bolnicama al kada to rijesim sredit cu si nesto da si olaksam modeliranje koliko god mogu. Trenutno mi zdravstveno stanje to nedozvoljava.

e moj crni goci :vragek::mrgreen:
šta si radio:rolleyess:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
kad ja radim u ge ja znam samo dodat neku sitnivu rotirka onaj trokut maglenke i to ovo drugo nemam pojma pa tak neću ni pitat al i ja svaki dan skoro hoću složit neki traktor i mučim se složim ubacim u igru i ono ne dela ne šizim nego se vratim u mod pogledam i probam dalje pa tak eto treba pokušati ja jesam i uvjeren sam teško je stim bogom delat za popiz pa tak jedan put bum skužil ako bog da
 
I

Imt 540-2

Guest
kolege ne želim bi dosadan itd ali zanima me dal mogu nešto iz nekog moda prebacit na drugi ? npr kotače kabinu itd? :confused::partyman::finga::weedman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
eee,ima ko link od naletnog utovarivaca?? ja sam svojeg izbrisao i nemrem ga nac -.-
:madmana:

P.S. skinuo sam ploughing mod i prezakon mi je ursus pa bi htio pitat dal mi moze neko to ugradit na imt-a 533? ja sam nesposoban za to :finga:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
eee,ima ko link od naletnog utovarivaca?? ja sam svojeg izbrisao i nemrem ga nac -.-
:madmana:

P.S. skinuo sam ploughing mod i prezakon mi je ursus pa bi htio pitat dal mi moze neko to ugradit na imt-a 533? ja sam nesposoban za to :finga:

evo ja sam ovako napravio ubacio sam samo ploghing.spec u scripte i gotovo meni tako radi pokušaj sam ako neće e onda nezz :weedman::weedman::mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh