• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer traktori

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Dali netko zna nešto više o ovim traktorima tko ih proizvodi,dal postoji vlasnik u hrvatskoj,viđo sam ih u gudovcu zadnje tri godine pa tako i ove godine
pa evo jednog primjerka
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Kaj nije to nekaj slično farmtracu? po izgledu je
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Pa baš i nije kolko sam ja vidio ima john deereov motor i taman kad sam prolazio onda su ga upalili i ne zvuči loše
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
I pretpostavljal sam da su iz poljske,zato su po izgledu ko farmtrac
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
FARMER, proizvodi se u Poljskoj, radi se ( kao i kod FARMTRACA ) o montaži motora ( MTZ, JOHN DEERE, IVECO ) mjenjačima ( CARRARO, ZF ) hidrauličnim sistemima ( MITA, BOSCH ) a kabine su KOJA. Proizvode radarske i voćarske modele. U Hrvatskoj ih zastupa AUTO-POLJOSTROJ Svetice, Zagreb.

http://www.farmer.net.pl/

Ima ih već od prije prodanih po Hrvatskoj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh