• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmtrac

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Traktor na prvi pogled izgleda odlično,samo ko zna kak se ponaša u radu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Traktor stvarno izgleda dobro.
Ima tu jedan blizu mene, več jedno 5 godina Farmtrac-a 80 ks 4WD, koliko znam nije imal problema.

Nije to nekad puno ni koštalo, mi smo ga skoro bili uzeli, kum moj je imal zastupništvo.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Traktor na prvi pogled izgleda odlično,samo ko zna kak se ponaša u radu

koliko para toliko muzike :(

a što da ti rečem.... trazim jedan traktor a zelio bim da ne bude rabljen evo danas sam dobio ponudu za lanborginia R2 target 70 DT ukratko:
prenja vuča sve mehaničko mjenjač 10-10 kabina klima kotaci prednji 20" zadnji 28" ili 30" jedno je u prospektu a drugo u ponudi cjena 31250 E trazio sam ponudu od hurlimana za isti traktor samo još nisam dobio specifikacije samo znam da je mjenjac 10-10 cjena nekih 230 000kn
nazalos to mi je malo previse....
dobio sam ponudu za LS PLUS 70 mjenjac 12-12 sve mehaničko osim PTO-a klima i 3 dvoradna izlaza hidraulike iza i dva dvoradna ispred 27500 E (čeka se traktor 3 mjeseca po uplati malo puna)
usto sam trazio ponudu za LS U60 23750 E (pogleda sam traktor kod susjeda, malo mi je "mršav" nije loš ima neke nedostatke)

pogleda sam na netu neke kineze cjene se krecu od 180T kn za 90ks a oni od 80ks su jeftiniji nekih 10T kuna....

sad imam traktor od 65ks i postao mi je mali i nema kabinu, trazim nesto od 70-80ks kab sa prednjom vucom i dobrom kabinom htio sam kupiti neki rabljeni zetor ali su precjenjeni pa sam odlucio kupiti nesto novo po mogucnosti što isplativije ne preko 200T kuna traktor bi sluzio u ratarstvu i transportu....

pa ako mogu zasto nebi poslao još koi mail iako vise nisi siguran gdij se koi traktor radi Turska, Indija, Kina, Mexsiko..... a sve poznate marke
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Traktor stvarno izgleda dobro.
Ima tu jedan blizu mene, več jedno 5 godina Farmtrac-a 80 ks 4WD, koliko znam nije imal problema.

Nije to nekad puno ni koštalo, mi smo ga skoro bili uzeli, kum moj je imal zastupništvo.



znači nema vise zastupništva :cry::cry:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
znači nema vise zastupništva :cry::cry:

E neznam sad za zastupništvo, nadam se da ga možda netko još drži za RH, znam samo da moj kum nema več par godina...
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
E neznam sad za zastupništvo, nadam se da ga možda netko još drži za RH, znam samo da moj kum nema več par godina...

u čemu je bio problem??? nije išla prodaja ili....

nažalost nema zastupništva kod nas nitu u Italiji nitu u srbiji.....
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
u čemu je bio problem??? nije išla prodaja ili....

nažalost nema zastupništva kod nas nitu u Italiji nitu u srbiji.....

A neznam u čem je bil problem, stvarno neznam, meni se je baš sviđao taj traktor tamo negdi 2004. god kad je on imal zastupništvo.

Znači definitivno ih nema kod nas nigdi za kupiti.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
A neznam u čem je bil problem, stvarno neznam, meni se je baš sviđao taj traktor tamo negdi 2004. god kad je on imal zastupništvo.

Znači definitivno ih nema kod nas nigdi za kupiti.

sad sam bio na njihovim stranicama i nema...
sutra im pošaljem mail pa budemo vidili...
 
S

Sremac

Guest
u čemu je bio problem??? nije išla prodaja ili....

nažalost nema zastupništva kod nas nitu u Italiji nitu u srbiji.....

Ima u Srbiji uvoznik sam su cene paprene, najjači model od 110 ks košta 38000+pdv(kod nas je pdv 18%)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
dali netko zna tko je zastupnik za farmtrac traktore????

pogleda sam ovaj video i skoro se zaljubio samo ovisi o cjeni

Mislim da su u "Fortuna-agro" imali ove traktore samo koliko se sjecam bili su crvene boje. Firma je u blizini Vrbovca.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Ovi od oko 80ks su imali Perkins motor od 4.4 litre i Carraro getribu i prednji most, dakle, mehanički identičan slovenskom LIMB-u.
Poljska je bila limarija i kabina.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Mislim da su u "Fortuna-agro" imali ove traktore samo koliko se sjecam bili su crvene boje. Firma je u blizini Vrbovca.


oni imaju Armtrac i nisu jeftini 66 ks sa kabinom 196 000kn

Ajde baš da vidimo....


jutros posla mail vec dobio odgovor (da baem kod nas tako ide) nisu odgovorili na pitanje (kao i svi) navodno rade traktore u Indiji (po licenciji forda jako slice) i u poljskoj (to su oni koji su se kod nas uvozili)

http://farmtrac.eu/products/view/9

sad cemo vidjeti sto ce odgovoriti...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

www.FARMTRAC.rs

Novi član
Tu od
7 Lip 2012
Poruka
20
Dobar dan,

možda Vam ja mogu pomoći oko svih pitanja vezana za FARMTRAC.


pozdrav
Premier As
 

Prilozi

  • farmtrac.jpg
    farmtrac.jpg
    62.8 KB · Pregleda: 247

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Dobar dan,

možda Vam ja mogu pomoći oko svih pitanja vezana za FARMTRAC.


pozdrav
Premier As


nema uvoznika za RH farmtrac traktora :(:(

daj neki cjenik mozda kupim u srbiji i uvezem.......
 

www.FARMTRAC.rs

Novi član
Tu od
7 Lip 2012
Poruka
20
Dobro jutro,

može jedan brz odgovor?

Trenutno nema uvoznika za RH, ali se radi na tome.

Molim te da se odrediš koji FT želiš. Zarad informacije, na stanju u Srbiji imamo sledeće: FT 675DT, FT 690 DT, FT 7110 DT + FT 555 DT i FT 675 DT sa prednjim utovarivačem, Pa izvoli, radi smo prodati i u Hrvatsku sa garancijom od 24 meseca :eek:
nema uvoznika za RH farmtrac traktora

daj neki cjenik mozda kupim u srbiji i uvezem.......
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Dobro jutro,

može jedan brz odgovor?

Trenutno nema uvoznika za RH, ali se radi na tome.

Molim te da se odrediš koji FT želiš. Zarad informacije, na stanju u Srbiji imamo sledeće: FT 675DT, FT 690 DT, FT 7110 DT + FT 555 DT i FT 675 DT sa prednjim utovarivačem, Pa izvoli, radi smo prodati i u Hrvatsku sa garancijom od 24 meseca :eek:


pa recimo ovaj 690DT koja je oprema i naravno cjena daj mi neke podatke pa da vidimo moze i na PP....
Pozdrav.
 

Najnoviji postovi

Na vrh