• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fazanova jaja

Mile1995

Novi član
Tu od
28 Tra 2020
Poruka
2
Pozdrav, trebao bih pomoc oko inkubiranja. Juce dok sam radio na poslu i kosio jednu njivu naisao sam na gnjezdo fazana, bilo mi zao ostaviti jaja bilo je zivotinja okolo pa sam ih ponjeo kuci s planom da ih izlezem na sijalicu. Posto nema inkubatora koristim stari nacin ne znam ni koliko su stara pa bi mi dobro dosla pomoc ako neko ima kakav savjet bice mi od koristi.
 

Mile1995

Novi član
Tu od
28 Tra 2020
Poruka
2
Raspitivao sam se za kvocku al nema niko, pa sad kad sam poceo ovako volio bi da bude bar ispravno koliko toliko
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Sjecam se da je moj pokojni deda nasao jaja od fazanke i podmetnuo pod puru. Izleglo se jedno desetak fazana al ne znam nakon kolko dana. Znam da su bili u jednoj prostoriji i da su bili jako divlji. Kasnije je jedan par ostavio sebi u nekoj gajbi a ostale je pustio. Poslije je taj muski ubio zenku u gajbi jer joj je svu glavu iskljuvo. Tako da od toga nikakve koristi a puno zafrkancije.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Uspješno sam inkubirao i odgojio fazane bez nekih problema.
Tako da nema brige.
Samo par dana stari fazani su vrlo brzi i mogu par metara preletjeti...zato je volijera zakon.
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Evo slucajno sam ovo naso na internetu ako vam šta pomaže mada se te tablice razlikuju od inkubatora do inkubatora FB_IMG_1588166237172.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh