• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt 310 cilindar kocnice

MikiFendt

Član
Tu od
5 Sij 2016
Poruka
72
Mi dok smo reparirali sad lijevi cilindar stavili smo nove gumice i to sve opet sastavili.Govorim o lijevom cilindru dok se gleda odozada traktor.
Dignuli smo u zrak zadnji kraj traktora i vrtili smo kotac rukom i stezali smo onu maticu u sredini cilindra unutra je ona poluga i matica i sa tim se štelaju kočnice kolko sam dobro skužio.
I znači stezali smo tu maticu sve dok kotac nije stao i dok ga rukom nismo mogli vrtit,i onda smo polako opet otpuštali maticu dok se kotač nije počeo lagano okretat i to je to..?
 

MikiFendt

Član
Tu od
5 Sij 2016
Poruka
72
Baš suprotno,to smo prvo radili, a kasnije smo tek ozračivali sistem i nalijevali ulje?:confused:
Ili sam ja vas krivo razumio?
 

Petar88

Novi član
Tu od
27 Sij 2020
Poruka
1
Pozz svima
Imam pitanje,zanima me tko je raspravljao kočnice na Fendtu 310?
Lijeva nožna kočnica mi prepada do dna,vjerojatno je otišao cilindar,ali me interesira da li je tko raspravljao sve ono dolje oko kočnica gdi se nalazi cilindar,na koji princip radi,dal ima lamele ili pakne unutra,jer se meni ono cijelo kučište jako zagrijalo da se kadelo od toga,nešto zacvikalo,nešto riknulo,sigurno treba drugi cilindar ali me interesira ako je tko imal popravke ili to sve raspravljao dal mi može pomoći,na što bi još trebal imati pažnju,mogućnosti mjenjati osim cilindra,danas ću ići skidat cilindra
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Da pokušam bar malo da Vam pomognem sa ovih par slika. Niste napisali tačan naziv traktora i broj pa može da budu i neke neznatne razlike kod Vas. Screenshot_1.jpg Screenshot_1.jpg Screenshot_2.jpg Screenshot_3.jpg Screenshot_4.jpg Screenshot_2.jpg Screenshot_3.jpg Screenshot_4.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh