• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt kombajn...

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
To kod nas prolazi, vani ne. Ovaj se vozi iz Njemačka u Francusku.
Inače ja delam na takvim kamionima kakav je ovaj, i na takvim labudicama i još 200 vrsta drugih za prijevoz auti i kamiona. Najbolje je voziti dreš stari 😂😂
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,646
Kak se skidaju? Od kud ti to? Da je prava labudica niskopodna niš se ne skida, al onda je i prevoz skuplji jer pratnja mora biti, a ovak svi stisneju da je jeftinije.
Nekad se kotači skidaju i radi visine tereta
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A ja sam bil prisutan na nekoliko istovara gde se tak dopeljalo ne znam kolko već kombajna iz francuske ,njemačke,nizozemske, 2 cisterne po 25 hiljada litri koje su u tragu široke prek 3 i 20,sjenažne prikolice od 50 i 60 kubika i tak dalje . A na niskopodnim se ne vade kotači zbog visine nego samo za mege il obične šlepe
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dobro ja sam svaki dan da oko 200 kamiona prisutan, svi voze kak mogu da novce zemeju ljudima, a svega 3 firme u Hr imaju takve adekvatne prikolice i labudice.
 
Na vrh