• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Re: FIAT

a cuj,ni mu bas svejedno pa ga ni ne prodaje za bagatelu,velim,traktor je zbilja vrh
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT

Koliko je konja taj 640??

Jel ide i ova ploča za ralicu u ralica z njim v te novce???

Zgodan traktor! da se rešim srbina tak nekaj bi kupil!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Re: FIAT

To t je kaj Universal 640DTC.
Sviđa mi se samo radi oblika limarije i boje :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Re: FIAT

i ploča za ralicu ide isto,,možeš se dogovorit i za ralicu,kabina je od 666 ja mislim i on si ju je pripasal na tog
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Re: FIAT

Pozdrav, novi sam na ovome forumu pa nemojte zamjeriti. Kupili bi fiat f100,110 ili115. Na njuškalu i nije neka ponuda, savjet kakv gdej da pogledam, gdje ih ima??
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Re: FIAT

Pozdrav, novi sam na ovome forumu pa nemojte zamjeriti. Kupili bi fiat f100,110 ili115. Na njuškalu i nije neka ponuda, savjet kakv gdej da pogledam, gdje ih ima??

to su odlični traktori. S vremena na vrijeme se pojavi dobar primjerak na njuškalu pa ak ti se ne žuri pričekaj malo
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Re: FIAT

Pa i ne žuri mi se previše, al ovo kaj je trenutno na njuškalu je tako-tako.... Mislil sam možda znadete koga da ima kojeg na lageru ili slično. I još kad bih naletio na mehaničkog bez elektornike ......... :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Re: FIAT

Ma fiati su legende.. Sad je jedan kolega kupio nekog fiata, mislim da ima 80 ks i 81. g. je.. Ima sati Bog te pitaj koliko i bas smo se danas razgovarali na njivi, veli traktor puca od snage, trenutno podriva s njim.. Da kupujem jaci traktor, definitivno FIAT!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Re: FIAT

Da na njegovog, jedino kaj nema mjenjace sastrane nego su u sredini.. No to je manje bitno.. Veli da proxima ide u udaju i jos jedan fiat dolazi..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT

Ja sam mu još davno rekel nek si složi par fiata i more mirno delati...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT

Ovak na slici uredno izgleda, ima sve osnovno na sebi, radni sati su relativan pojam,
On vrti do 10.000 pa kreče od 0, može imati 7800 rh, a može imati i 17800 rh :)
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Re: FIAT

Pa dobro nije to bas puno vazno da nema 27 800 ili vise...:smile:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT

Toliko nema sigurno, nekih 25000 rh dok okrene pokoj mu vječni, gotov motor.
 

Najnoviji postovi

Na vrh