• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Kužim ja i slažem se s tobom i drugo je ako se traktor kupi za novce koje imaš i ako stoji i neradi puno ne gubi puno novaca ali ako ga kupuješ na kredit onda je to problem.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Upravo to prijatelju!!! Dok se ne skupi keš love za kupnju traktora, ovi postoječi moraju radit i zaradit, kredit neću!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Meni da je onaj 65-94 ili onaj 60-90 i nista mi bolje nebi trebalo za sad.. Takav jedan traktor za teze poslove i jedan Imt 539 za lake i to je to.. A poslije ako bi bilo viska para kupiti jedan 90-90 za teske poslove, na ovaj 65-94 staviti uske kotace za medurednu i rijesiti se imt-a..
E onda radis ko gospodin covjek..
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Danas sam vidio u prolazu jednog fiata mislim da je isti kao onaj 65-90 sa utovarivacem i bez prednje vuče u Austriji mjesto se zove Loibersdorf to je između Linca i Freistata, zao mi je sto nisam mogo stati da pronjuskam jer bilo je dosta traktora i strojeva za prodaju Fiat je bio u prvom redu do ceste i izgledao je odlično
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Agrifull.
Španjolski brand. Pofarbani Fiat.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Mala preobrazba ;-)

ct1f.png


8oc4.jpg


v86w.jpg


Navlaćenje stare ispucane gumene maske u plastiku
wep4.jpg


b4hi.jpg


xskw.jpg


7oy4.jpg


xp1q.jpg


2xjl.jpg


x6kw.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Koji je glavni zadatak tog vočarsko-vinogradarskog traktora na tvojem gospodarstvu, ako se ne varam ti toviš bikove??

I daj mi reci koji je ono traktor s prednjim utovarivačem kaj se vidi iza fiata na prvoj slici?
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Glavni zadatak mu je ova Triolitka sa slike, a onda nešto malo livada, rasipanje gnojiva i tako sitno.
Na slici je Universal 640DTC s utovarivačem. Ta dva traktora su inače identična po dimenzijama
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
sta bi mu napravio da je velika preobrazba u pitanju? :icon_smile:
dobar posao :icon_thumright:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Hmm,zašto promjena boje ??
I dal NH ima dosta snage za ovu miksericu??

Pohvale za rad na traktoru,dobro je odrađen..:icon_pidu:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Marko, i meni je originalni FIAT ljepši :)
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
...dobar posao
hvala.. ;-)

Hmm,zašto promjena boje...
I ja se dvoumim u kojoj boji je ljepši ali eto tak sam naumio od kad sam ga kupil pa nisam htel od tog vise odstupati..
Ima snage i viška, lagano se vrti ova mikserica jer nema noževe..jedino mu je malo teška za povuči preko ulaza u farmu jer ima 4300kg prazna
Hvala za pohvale..

ZJ kaže:
Marko, i meni je originalni FIAT ljepši...
Planiram ga imati još kojih 10g pa da bude mlađahniji u novijoj boji pošto sad vec ima 28 god. ;-)
 
Posljednje uređivanje:

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
kolega, predobro izgleda u plavoj boji, bar meni :)

isto imam crvenog, al jednog dana, ako Bog da bu i plavi na dvorištu, makar neki mali od 45 ks za vinograd:icon_super:
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Pa i meni je ok u plavoj..
Ako imas ovakvog ko na slici moj kolega je takvog prije 2-3 god isto stavio u plavu i super je ispalo..
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
ima i plavih kod -94 serije, al ja sam zadovoljan sa ovom crvenkastom... mislil sam baš na NH :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh