• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ocito je nekome trebal prvi kardan, ili za sminku, pa vidi da je traktor nalickan do jaja, dupla radna svijetla, prvi utovariac, kardan i prednja hidraulika, samo mu komunalna ploca fali :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega, krivo si shvatil, problem je upravo u tome kaj taj traktor NEMA prednju hidruliku, a da i ima kardan nikako nemože biti izveden tu gde je sad.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Gle fakat, a bil je jedno vrijeme jedan 85-90 s prvom i kardanom na njuskalu, al taj nije imal utovarivac, malo mi se zbrikalo :)
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Šteta, na oko izgleda u dobrom stanju. :=:) U čemu je najveći problem?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma kojih 5000 rh, Fiat broji do 10.000 i ide opet iz početka, znači da ima 15.000 sigurno, taj se naradil na farmi, pogotovo ak je iz Francuske. :)
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Da li betko slucajno zna kako mogu utvrditi toxnu godinu renault traktora? Jer nema na onoj plocici
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Eh kako je tesko nacidobar traktor. Ne znam sta kauete na new holanda fiativ traktor sa iveko motoro l75? Ali nije turbo
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Molim vas dal se kod kupnje traktora placa kakav porez?

nema poreza na poljoprivredne strojeve, kao što kawasaki veli, samo kupoprodajni ovjeren kod bilježnika i na tehničkom izrada nove prometne na tvoje ime, ovjera na MUP-u i gas!
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Mozeteli mi reci kako su se pokazali Fiati serije 55-66 DT i 666 DT?
Kakave imaju kocnice i koji sistem?
Na sta treba obratiti pri kupovini?
 

neven123

Član
Tu od
2 Velj 2015
Poruka
66
picture.php


Eto moje prinove...
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Od neki dan mi ne radi lampica od prednje vuce na F110. Prednja vuca radi ali ne sija lampica. Jel to problem u instrument tabli ili negdje drugo?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Vjerojatno pregorena lampica. Pogledaj prvo to a zatim dalje trazi.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pogledaj i kontakte na samom elektroventilu da nisu zahrđali pa ne šalju struju do lampice.



U vezi ovog 70-90, ja ga pratim več duže vrijeme na oglasu, ali još ga nimsa otišel uživo vidjeti, ovak an oko izgleda lijep primjerak, samo ako mi se dobro čini da je spora getriba, sve ostalo perfekt.
 

Najnoviji postovi

Na vrh