• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

fiat615

fiat615

Novi član
Tu od
17 Velj 2012
Poruka
25
Pozdrav zovem se Goran imam 19 god. studiram poljoprivredni fakultet i pomalo se bavim sa roditeljima poljoprivredom.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..................:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću u najbolji godina, dobro nam došal!, čitamo - pišemo se ...

., sretno TI sa pomaganjem oko poljoprivrede, čuvaj - uči školu., Bog! ...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro nam došao i želim ti ugodan boravak na forumu!! :gitarist::partyman::partyman:
 

fiat615

Novi član
Tu od
17 Velj 2012
Poruka
25
Od masina imam Fiata 615 70 godisete, imt 539 2002 god, Rolo presu clas 44, somecu 2500, samoutovarnu prikolicu Potinger, Cisternu 3000l, Prikolicu 4t rucni rad,prikolicu za djubre 4t,Utovarivac vuceni Kruger, Plugove olt 2*12, fop 2*10, tanjirace 24 diska, brnace 4 krila, Sijacicu Pnemacku olt 2 reda, sijacicu za strvi Imt 15 redi, Spartac 2 reda, Prskalicu morava 330l,Silo kombajn Lifam, Kosu bocnu dubrava, Prevrtac sijena Fella, Kupilice sunce sitrex, i jos neki sitni prikljucaka.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
sretno TI sa pomaganjem oko poljoprivrede, čuvaj - uči školu., Bog! ...lijepo je to Grof sročio
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Pozdrav zovem se Goran imam 19 god. studiram poljoprivredni fakultet i pomalo se bavim sa roditeljima poljoprivredom.

:rolfer: dobar si!! :supz:

dobro došao!!
sretno sa faxom, da kaj prije dobiš papire, i postaneš sam svoj gazda!

:partyman:
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Dobro nam došao.
Daj koju skliku tog fiata da vidimo kakva je to mašina?
Taj kamiončić me baš zanima pa bi volio da postaviš koju sliku i da nam napišeš nešto o tom zmaju.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Mislim da se tu radi o traktoru....ne znam što bi Fiatu da nazove i traktor i kamion istim imenom:roll:
 
B

BAGERISTA

Guest
Mislim da se tu radi o traktoru....ne znam što bi Fiatu da nazove i traktor i kamion istim imenom:roll:

Jer su najači................:weedman::weedman::weedman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
:rolfer: dobar si!! :supz:

dobro došao!!
sretno sa faxom, da kaj prije dobiš papire, i postaneš sam svoj gazda!

:partyman:

Potpisujem!
Dobrodošao na forum!
 

Najnoviji postovi

Na vrh