• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri 80-90 problem

  • Temu pokrenuo fiatagri 80-90
  • Datum prvog posta
F

fiatagri 80-90

Guest
novi sam clan foruma zivim u BiH . Radim gradjevinu i malo poljoprivrede imam traktor IMT 533 i Fiatagri 80-90 .intersuj me dali je iko imao problema sa kardanom trakt fiatagri 80-90 ? moj problem je sto emogu ukljucit kardan dok traktor radi .
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
dobrodošao na forum
član bagerista ti ima fiatagri 80-90 probaj ga kontaktirati
 
B

BAGERISTA

Guest
novi sam clan foruma zivim u BiH . Radim gradjevinu i malo poljoprivrede imam traktor IMT 533 i Fiatagri 80-90 .intersuj me dali je iko imao problema sa kardanom trakt fiatagri 80-90 ? moj problem je sto emogu ukljucit kardan dok traktor radi .

Dali krči,,,ili neče poluga gore-dole:shock:
Jesi gleda dali odvaja,da nije pukla sajla na ručnom kvačilu(s ljeve strane sica) :shock:(ti ide lako ili teže ručka):scratch
 
F

fiatagri 80-90

Guest
Dali krči,,,ili neče poluga gore-dole:shock:
Jesi gleda dali odvaja,da nije pukla sajla na ručnom kvačilu(s ljeve strane sica) :shock:(ti ide lako ili teže ručka):scratch

poluga krci kad ukljucujem tj kad guram dole . sajla na rucnom kvacilu nije pukla a rucka ide lako :scratch :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
poluga krci kad ukljucujem tj kad guram dole . sajla na rucnom kvacilu nije pukla a rucka ide lako :scratch :scratch

Malo če uvijek zakrčit,,...
Kad se počelo to dešavat,,,,,da nije da je sajla se otpustila,,,pa ne uspije odvojit do kraja..:shock::shock:(iskopčaj priključak i potegni kvačilo kardana,,,i uključi kardan,,,,i idi vidit dali se vrti kad je kvačilo još stisnuto)to če bit več malo lkaše utvrdit ča je,,,,jer se i sajle znaju istegnut,,,ne puno,,,ali da i ako je malo dovoljno da ne uključuje..:shock:
Polugu kad guraš,,,ima jedan zubič,,praktički,kad vračaš ga najviše osijetiš,,,i on je granica di isključuje,-uključuje..dali preko diferencijala,,ili normalno..

dali si proba gurnut malo polugu kad radi,,pa za par sekundi gurnut do kraja,,,dali se zaustave zupčanici(prestane krčanje pa uglavi):scratch:scratch
 

Agri 8090

Novi član
Tu od
4 Sij 2023
Poruka
17
Pozdrav svima , imali tko dobre volje da mi pomogne, radi se o Fiat Agri 80-90 , zanima me koliko druk ležaj mora ima prazna hoda do capica da bi radilo sve kako treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh