• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Flakserica FS120

I

Ivan_SP3

Guest
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje u vezi Stihl FS120 flakserice. Naime, posjedujem istu storo 18 godina i do unazad dvije godine nije bilo s njom nikakvih problema. Pretprošle godine nije htjela upaliti, odnio sam ju na servis, izmjenili su membranu na fergazeru, onaj filter goriva koji dođe u spremik i još neke sitnice...radila je do prošle godine kad se pojavio isti problem. Sam sam ponovno izmjenio samo onu gornju membranu(mislio sam da je opet isti kvar) ali izgleda da nije bio. Odnio sam ju nakon toga u servis gdje su mi zamjenili "elektroniku paljenja" i nakon toga je radila do evo, neki dan, kad opet ne želi upaliti. Netko možda ima ideju šta bi ovaj puta bilo? Znači, ima skoro nove membrane, novu svječicu, filter zraka, elektroniku paljenja...
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje u vezi Stihl FS120 flakserice. Naime, posjedujem istu storo 18 godina i do unazad dvije godine nije bilo s njom nikakvih problema. Pretprošle godine nije htjela upaliti, odnio sam ju na servis, izmjenili su membranu na fergazeru, onaj filter goriva koji dođe u spremik i još neke sitnice...radila je do prošle godine kad se pojavio isti problem. Sam sam ponovno izmjenio samo onu gornju membranu(mislio sam da je opet isti kvar) ali izgleda da nije bio. Odnio sam ju nakon toga u servis gdje su mi zamjenili "elektroniku paljenja" i nakon toga je radila do evo, neki dan, kad opet ne želi upaliti. Netko možda ima ideju šta bi ovaj puta bilo? Znači, ima skoro nove membrane, novu svječicu, filter zraka, elektroniku paljenja...
probaj jos palit bez auspuha mozda je zacepljen
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
ako ima iskru stavi svježe gorivo, skini svječicu i malo benzina uli u nju kroz rupu od svječice, stavi svječicu nazad i udri sa paljenjem mora upaliti
 
I

Ivan_SP3

Guest
Preko zime nije bilo goriva u njoj, stavio sam novu mješavinu i nije auspuh, probao sam...svječica je zauljena i baca iskru..
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Svejedno probaj s novom svjecicom, takoder kako ti je receno kapni malo goriva direktno na klip( mozda gorivo ne doja)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Moze opet biti membrana,al ovaj put kupi set,membrana gumeni plovak i dihtunzi i sam si zmenjas,svjecicu kupi ngk novu 33kn set membrane oko 90kn.
Prije svega probaj s novom svjecicom jel baca iskru.
Motor je vec dosta star tak da ima malo slabiju kompresiju al opet bi pod cokom trebal upalit.
Sogor mi je lani imal takav problem i u servisu su mu rekli da je fergazer otisel i deli mu novi 900kn.
Svakak probaj s membranama i svjecicom pa bus videl.
 
Na vrh