• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Forumaši nastradali u poplavama 2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
U ovoj temi bi mogli o našim forumašima koji su nastradali prilikom ovih nesretnih poplava koje su zadesile našu i susjedne nam države.

Vjerujem da neki od njih nisu u mogučnosti da nam se jave pa bi bilo ljepo čuti od forumaša koji su bliže i znaju više o njima da podjele s nama kakva je nesreča snašla te ljude.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dobra tema Muha,nadajmo se da ih ima što manje iako mi je žao svakog malog čovjeka kojemu je ta prokleta vodena neman sve odnjela
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nisam siguran je li i ovdje bio aktivan, ali kao da sam ga vidio, Kobac iz Gunje. Tko zna gdje je i kako je... :s:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
tunja golub, momak iz Đurića, svinjogojac i uzgajivač crne slavonske. Tunja nadam se da si nam dobro i tvoje stado...
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Ja nisam blizu poplava a niti ne poznam forumaše s tog područja
Pošto se u mom malom selu ništa od pomoći nije skupljalo, do Đakova nisam išao, poštu nam ukinuli a ne zivka mi se sto puta telefom pa sam si zamislio da pomognem na taj način da za koji dan kad se malo smiri situacija odem na lice mijesta i uplatim na benzinskoj 200l plavog dizela i dam tamo na korištenje, pelene neka kupuju purgeri ja bi pomogao poljoprivredi...
Ne znam dali je to pametna ideja ili da jednostavno kada budem u gradu uplatim na crveni križ može koji komentar kao savjet...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nemojte umalovazavat purgere molim vas,evo svaki dan preko antena Zagreb ode po dva puna kombija i jedan sleper hrane i osnovnih higijenskih potrepstina kao i pelena i robe.
A to je samo jedna od organiziranih sakupnih stanica,kao i u crvenom krizu u ulici crveni kriz u zagrebu.....

Danas gledam koliko je zivotinja pomrlo pod vodom KATASTROFA....

Zamislite samo koliko ce trajati isusivanje kuca unesrecenima!?
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Žalim zbog svih nastradalih u poplavama i zbog onih koji su pretrpeli materijalne štete. Evakuisani sigurno pate, ali u pravu je kolega koji kaže da ne treba slati novac. To ostavlja otvorena vrata za malverzacije. Ko želi da pomogne, najbolje je da šalje robu za koju tvrde da je deficitarna same organizacije koje zbrinjavaju evakuisane. Bar-kodovi robe koja se šalje kao humanitarna pomoć trebalo bi da budu preškrabani slovom H ili nekim pečatom ili nalepnicom sa natpisom "Humanitarna pomoć" ili "Not for resale" ili tako nekako, kako bi se sprečila preprodaja.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Cujem da je sada najpotrebnije lopate,gumene cizme,pitka voda i sretstva za dezinfekciju i protiv komaraca.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Kod nas u kraj je dovezeno par stotina krava. Nekoliko dana nisu imale sta jesti. Danas kad se proculo dovezlo se sjena i srota. Nadam se da ce sutra doci obecana smjesa.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Kod nas u firmi se skuplja pomoć za stradale u Gunji, u novcu i potrepštinama.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
zanima me kako ide sa organiziranjem za sjeno za zbriute životinje kako to ide pošto u mom kraju ima mnogo ledia sa dobrom travom pa da nešto organiziramo za bar sjeno poslati ako netoko nešto zna o tome neka se javi
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
kod nas se isto u firmi skupljalo, što u novcu, što u potrepštinama, u selu također, a navodno da je iz općine vidovec otišlo prek 2000 bala sijena i svega ostalog za prehranu životinja... nedaj Bože takvog zla nikome..
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Meni nije dosla poplava do kuce, ali jeste kliziste, srusilo mi supu, i sad prijeti kuci.
Ali mi je opet zao jadnog naroda koji je izgubio takoreci sve u poplavama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Jasno da svi pomažemo koliko i kak možemo u ovim trenucima.

Ovu temu sam otvoril sa ciljem da vidimo i saznamo koji od naših forumaša su nastradali u ovim nesretnim nepogodama koje su zadesile naše krajeve i okolicu i da saznamo kaj je s njima i kak su prošli pa bi onda mogli o njihovim potrebama i da probamo nekaj skupiti mi kao forum i na taj način direktno ljudima forumašima pomoči.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Tuzla je dosta nastradala,mislim okolina,a vjerujem da ima forumaša od tamo samo se nemogu javiti što je i razumljivo.navodno telekom dozvoljava do juna čak i besplatan internet za društvene mreže.

sve u svemu država je zakazala na svim nivoima.i sad se političari prepucavaju preko medija kako bi opet zagužvali među narodom.ovaj put su izgleda pojeli gov*o jer narod je prvi jedan drugom priskočio u pomoć.bez obzira na nacije i opredljeljenje.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Izgleda ih ta solidarnost ljudi prema ljudima toliko iznenadila da su se našli u neobranom grožđu i nemaju ''materijala'' za politička promovisanja :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
........ a izbori sve bliže :(think):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega Belec i ja organiziramo jedan šleper da dođe u našu općinu, budemo ga natrpali sa balam sijena, slame i kukuruzovine, prikupilo se bude od ljudi ko koliko može dati, on će dati nešto sjena, ja ću dati lucernu i kukuruzovinu samo da se ljudima pomogne dolje, da ta stoka ima što jesti. Nadam se da kroz 10-15 dana se bude točno znalo što i kako, možda i prije! Budete obavješteni.

Najviše mi je žao muznih krava, treba ih dojiti 2 puta dnevno, iskreno se nadam da je to netko obavio u svim ovim nepogodama da krave ne trpe i ne muče se, jer kad se jednom upala vimena navuče, ništa više od pojedinih krava!
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
I kod nas u kraju ima viska i tovari se,tako da pomocemo i ljudima koji nisu na forumu.
Naravno kada saznamo kome od forumasa treba dodatna pomoc opet cemo biti tu,bar malo da im olaksamo tragediju da ljudi krenu dalje .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh