• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fritz

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
e ajd ak ti nebi bio problem daj ga malo poslikaj uokolo naokolo da vidim kak sad izgleda, te iznutra par slikica :!:
 
F

Fritz

Guest













ŠANANA, evo slika s manjim zakašnjenjem, pozdrav!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Zgodno izgleda. Od kojeg to traktora inače kabina, koliko znam od IMT nije. Još sam staviš otraga lijevo radno svjetlo i traktor je kompletan 8)
 
F

Fritz

Guest
Je za IMT je samo turske proizvodnje, ne treba još jedno svjetlo, dost je to jedno, to su H žarulje, dobil bude auspuh prema gore i odma mi se bude smanjila buka v kabini i još treba gore alternator jer imam dinamo (prvo) i ne puni baš kak treba.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Odlično izgleda, puno bolje od originala, dodatna radna svijetla su zakon :mrgreen:
 
Na vrh