• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje nabaviti višemetrice ( balvane ) ?

Z

znet

Guest
Vidim da ste tu na forumu dobro upućeni , pa me zanima ako znate gdje bih mogao naručiti 25-30 kubika ( ili koliko već stane u kamion i prikolicu ) bukve u balvanima ( mogu i metrice ako nisu preskupe) ?
Do sada sam svake godine naručivao iz Like , međutim ove godine koga god da zovnem nitko nema drva , navodno se ogromne količine voze na Pag u solanu ?
Napominjem da živim u okolici Zadra.:icon_smile::icon_smile:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Kod Paške solane su stajele ogromne hrpe ali johe, bukvu nisam videl.
Nazovi HR šume i pitaj.
 
Z

znet

Guest
Ma jesam , kažu da ne prodaju fizičkim osobama.... dali su mi neke brojeve telefona , ali svi kažu da nema drva
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mi smo svojevremeno narucivali bukvu u višemetricama sa sljemena
.Al prijevoz je skup.
Nađi broj od lugara u obrovcu ili gospiću i reci mu kaj te zanima pa ga zamoli za pompoć,jer oni mogu puno kad hoće.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ima drva svugdje,samo svi ti "majstori" bi sve bez računa....:(snooze):
 
Z

znet

Guest
ma nije me briga za račun , meni hitno trebaju drva :(
ali ja ih ne mogu pronaći
odnosno na jednom mjestu sam ih pronašao , ali nemogu pronaći ni prijevoz
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
584
Imaš metrica u Gračacu i okolici. Ne znam točno gdje, ali kolege iz firme su tamo kupovali. jedan je spominjao da će ići u Zaklopac pored Gračaca po drva.

Ima i balvana i metrica za kupiti, pa u Zd svi trgovci drvima skoro svaki dan dobivaju novu "sirovinu".
 

Najnoviji postovi

Na vrh