• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

GEOTRAC 103

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Nemam pojma s kakvom je pumpom vjerujte mi. Ja sam vikend poljoprivrednik pa i ne radim s njim puno. Bila je dobra prilika pa sam ga kupio. U transportu sa punom prikolicom gnoja - SIP oko 6 litara/h, a sa roto branama od 2,5 m oko 11-12 litara/h. U oranju nisam računao jer orem s neodgovarajućim plugom - manjim pa se više mučim sa štelanjem brazdi nego sa samim oranjem. U vožnji dosta brz jer ide 45 km/h. Ima neku foru što mi je rekao predstavnik u Sloveniji da možeš i zaboraviti isključiti prednji pogon na asfaltu i ništa se neće dogoditi - desilo mi se dvaput.

Po ovom nije neki potrosac. Zapravo, mozda jedan od ekonomicnijih traktora. Sad mi se jos vise svidja:icon_e_wink:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Svaki noviji to ima da iskljuci prednju vucu kad predje odredjeni broj km/h ili ako smota kotace vise od odredjenog broja stupnjeva. A i šperu iskljuci kad dignes hidrauliku.
 
Na vrh