• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

golubovi

  • Temu pokrenuo uzgajivachpk
  • Datum prvog posta

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo,sada mi žao što nisam zapisala broj na prstenu,ma gledala sam ja ,nešto je pisalo,ali presitno da bez naočala pročitam.A golub je sigurno stradao od metka,danas smo primjetili da treći susjed zračnom puškom puca na našega psa,ma zadaviti ću ga ko krta dogodi li se što mojoj Nini,dok ga zgrabim,koska mu jedna neće ostati na mjestu.Idiot.
 

uskok

Član
Tu od
13 Sij 2013
Poruka
116
Kupio bi jedan par golubova Francuski Monden ako netko prodaje ili ako neko zna tko prodaje molio bi da mi javi.
 
H

Hrvach

Guest
Mogu ti pogledati po katalozima ako nađem nekog uzgajivača. Ako nešto nađem javim ti
 

uskok

Član
Tu od
13 Sij 2013
Poruka
116
Hrvach ja sam malo zakasnio i većina uzgajaća je već prodalo što su mislili prodati al ko zna možda bude sreće:))))
 
S

simba03

Guest
Eto mene, opet sam našel golubare...ajojjj...i sad ste me opet nagovorili da se vratim staroj ljubavi.

Zanimaju me štraseri, pismonoše i kingovi :(nod):

Ak neko zna za dobru dušu koja bi poklonila koji par nek se javi. Hvala :drink:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ako hoćeš poštare,dođi po njih
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
U

uzgajivachpk

Guest
mogu li se golubovi držati zatvoreni u prostoru 1. 5 m sa 1m da ih se ne pušta vani?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ovisi o kojim se golubovima radi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
pa prolazi,iako je pismonoša letač i bilo bi dobro ako je moguče da izađe van i protegne krila
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
htio bih pitati koja pasmina golubova je za dvorište onako da slobodno lete po dvorištu a da ne odlete,
 

uskok

Član
Tu od
13 Sij 2013
Poruka
116
Po meni svi teški golubovi na prvom mijestu Francuski Monden, Štraser, King itd.
 

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
dali oni lete (krivo sam se izrazio u postu) koji bi letjeli po dvorištu a i bili ukras,sviđaju mi se brodski prevrtači,dali bi oni odletjeli,i koliko ih dugo moram držati u zatvorenom prostoru
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
za ukras dvorišta ,a da mogu i letjeti okolo po krovovima imaš jako puno rasa golubova,od gačana,lepezana,gušana,pa recimo i sport golubovi tipa prevrtača,visokoletača,pismonoša.Sve stvar osobnog izbora.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
K

krokodil

Guest
Molim pomozite ! Kako mogu uhvatiti golubicu koja redovito bude na mom balkonu i pomoci joj. Netko joj je svezao noge. Strah me da se nesto ne iskomplicira. Unaprijed hvala !
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Najlakse ti je da uzmes neko korito ili gajbu,prevrnes,i podbocis jednu stranu nekim drvcetom 10-15cm duzine,a za drvce vezes kanap,a pod korito stavis neko zrnevlje,a ti se sakri nede de mozes da osmatras,kada golub dodje da jede zrnevlje ucice pod korito, onda povuci kanap,drvce ce se izmaci,korito ce pasti,a golub ce ostati u koritu ili gajbi.Ovo je isprobana tehnika,tako sam ja uvatio dosta golubova
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
K

krokodil

Guest
Sumadinac, veliko hvala. Javim sutra kako je ispalo. Uspjet cu, nadam se !!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh