• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

google earth

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
slatky kaže:
jeste gledali malo polja po drugim zemljama. jebote engleska je kompletna prekrivena raznoraznim usjevima

citao sam da u engleskoj samo 1% ljudi se bavi poljoprivredom,a tolike povrsine!ali i da zadovoljavaju oko 60% vlastitih potreba!
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
mario 00 kaže:
http://maps.google.com/maps?ll=44.9679,20.706985&z=13&t=h&hl=en
moja kuća i njive slabo se vidi

jesi siguran da si tamo?????????
 
Z

zoran stojaković

Guest
daj mi točnu adresu stranice,jer nudi niz opcija.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ljudi imam problemas programom google earth, kojeg god skinem i instaliram neče mi radit, otvori ga pa onda mi zašteka i resetira se kompjuter, a neznam zakaj :scratch :scratch :scratch
a baš bi štel kojekaj pogledati, a nemogu, neče mi raditi, pomagajte!!!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Evo "naš" posjed:
Obrisan neispravan link.

Legenda:
Žuto = "naš" posjed.
Zeleno = Stric obrađuje.
Crveno = Moj tata obrađuje
Plavo = Moj če tata raditi kad stric ovrši svoje žito.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
slatky kaže:
pa nema njih koji god nego jedan jedini http://earth.google.com/download-earth.html

probaj malo sa tune up pročistit windowse resetirat pa onda

Ma evo probal sam sve živo, al neide, ma to ti je tak dok jedan informatičar nema vremena privatni kompjutor si složiti :D , a bome ga i tehnologija po malo gazi več, pa sumnjam i na to, jer izgeda fali mu fizičke memorije, imam gore radne 1 Gb, al svejedno....
 
P

pehist

Guest
nemoguće da zbog toga nece radi, 1gb je sasvim dosta, nesto drugo je u pitanju samo mi ne pada na pamet sto ?? :roll:

Kakvu internet vezu imas??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
pehist kaže:
nemoguće da zbog toga nece radi, 1gb je sasvim dosta, nesto drugo je u pitanju samo mi ne pada na pamet sto ?? :roll:

Kakvu internet vezu imas??

A ma imam maxadsl, al izgleda da su windovsi u govnu, moram ih rušit, a neda mi se..... :blackeye
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
iz koje godine su te karte :shock:

našao sam svoje imanje i našao sam veliki štos drva koja su ispiljena prije dvije godine, bale su mi u mojem vočnjaku a ne na onom u najmu , tamo je još uvijek neiskrčeni vočnjak

po viđenom te karte su stare bar dvije godine :shock:

a ja sam htio provjerit situaciju na pašnjaku, a sad nemrem ništ
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ŠANANA kaže:
Ljudi imam problemas programom google earth, kojeg god skinem i instaliram neče mi radit, otvori ga pa onda mi zašteka i resetira se kompjuter, a neznam zakaj :scratch :scratch :scratch
a baš bi štel kojekaj pogledati, a nemogu, neče mi raditi, pomagajte!!!

odkud skidaš google eartha?
 
B

Bobo

Guest
Slike mog kraja su slikane pocetkom 8. mjeseca 2007, znao sam cak i datum jer smo bas u trenutku slikanja prekrivali supu gdje susimo duhan, a na google earth je na pola pokrivena ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
z ove adrese kaj je slatky dal gore na početku stranice, skinul sam sve verzije s te stranice, al niti jedna neće delati :scratch
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Obrisan neispravan link.

probaj odovud tu imaš svega...sam upišeš v onaj kvadratić kaj ti treba i on ti najde
 

Najnoviji postovi

Na vrh