• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

google earth

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA kaže:
z ove adrese kaj je slatky dal gore na početku stranice, skinul sam sve verzije s te stranice, al niti jedna neće delati :scratch

odi na post koji je breza metnuo, otvori tu kartu i onda u njoj tj ima rubrika upiši svoje odredište, tak sam ja napravio, samo sam s njegove karte prosurfao dalje
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
ŠANANA kaže:
z ove adrese kaj je slatky dal gore na početku stranice, skinul sam sve verzije s te stranice, al niti jedna neće delati :scratch

odi na post koji je breza metnuo, otvori tu kartu i onda u njoj tj ima rubrika upiši svoje odredište, tak sam ja napravio, samo sam s njegove karte prosurfao dalje

ok, probal budem
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Šanana,ako ti google earth ne radi,mozes se posluziti i sa google maps. to ti je skoro pa isto.. ;)

(mozda ti je to netko vec predlozio,nisam citao sve..)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
..ja.. kaže:
Šanana,ako ti google earth ne radi,mozes se posluziti i sa google maps. to ti je skoro pa isto.. ;)

(mozda ti je to netko vec predlozio,nisam citao sve..)

je to mi je bogec reko, to sam i napravio, al za vraga sve štima i lijepo se vidi, samo slike od majke terezije stare, mi smo počeli novu štalu radit 2006, a na slikama je još uvijek na tom mjestu stara šupa pokrivena, a tu nema krova jedno 2,5-3 godine več, tak da ono.....dost stare slike :mrgreen:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
da. kod mene se vidi da je basca poorana,a nakon toga je tamo bila psenice i vec 2 godine je pasnjak. znaci preko 3 godine stare slike..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Jel zna tko jel ima di za skinit update sa novim slikama. Meni tamo dole piše sve 2009 ali su stare slike.
 
B

Bobo

Guest
kod mene bme nije 1.1. slikano... duhan na njivi, dakle 7-8. mjesec...
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
nisam siguran kako to funkcionira ali mislim da se svaki put kugla učitava sa neta a oni lijepe nove slike kad dobiju sa satelita tj kad satelit pogodi pravo vrijeme da nije oblačno a to vjerojatno traje pa kad dođe na red, a naravno prioritet su veliki svijetski gradovi i zemlje
 

Najnoviji postovi

Na vrh