• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorenje (Štruc) MUTA

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Brate nije mi jasno kako da ide samo 600ml u motor, zadnji put sam sipao skoro 2 l da bi mi na mjeracu dosao do druge crte, naravno, sipao sam u filter do onih rupica ... Sad sam malo zbunjen ali javicu vam kad zamijenim koliko je tacno ulja proslo u motor i menjac, ali , bez ako sam pogrijesio, mogu se kladiti da ide bar 1,5l u motor da bi na mjerac pokazao max.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Okruglo 2l u motor. U menjac sam usuo 2l i 300ml i jos se ne prikazuje na mjeracu, moram jos minimum litar uzet ..
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Susjed nabavio staru mutu 12ks benzinac,
Koliko ulja ide u motor i kojeg?
U mjenjac?
Sad ima paljenje preko konopa koji treba svaki puta rucno namotati, dali ima gdje kupiti onaj starter sto se sam namata?
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Meni izgleda poput mog na labin progresu...,
Koliko tocno ulja u tu masinu ide i koje staviti ?
Dali se moze staviti starter da se sama spaga namotava?i gdje kupiti?
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,192
Ja mislim da se moze montirati....ja mislim da je takav motor na mom junioru... Polish_20200303_174109542.jpg
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,192
Ima li takvih u ponudi???
Jos da su na 12V pa spojis na traktor kablom i upalis....
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Ide naprijed

Kolega Lee je mislil na električni starter ;)

Ma da!
Pa i nije bilo teško zaključiti na što je mislio.
Baš bi me zanimalo da li taj motor ima nazubljeni zamajac?
Imam jedan takav (ali mi se ne da skidat zaštitni lim) da se uvjerim u to. A baš bi mi dobro došao elektro start (nije baš lagan za natezanje).🥵
 

Najnoviji postovi

Na vrh