• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,989
Ako je za popa imam i ja jedno 500-600 litara viška 😂🤣...

Taman može i pijetla doći obići..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a kako bi pustili gorivo kad još nisu isplaćeni poticaji , za koje pare bi kupili gorivo ?, ljetos se sve radilo s gubicima.
skoro da je sve ostalo neovršeno ko eliova maslina
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,989
Danas me 2 puta napao dok sam im davao hranu i vodu. Sve mi je manje i manje drag 😂
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma mislim ljepo je to sve ..skače to mu je posel..ali klinci ti idu kod kokica..pa sad ..jebiga
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Evo baš natocil plavu, stigla je.
Nije tebalo svece prizivati.

A kaj se tiče skakanja kod pijetlova, kak sam rekel, sad budem novoga naucil da skace direkt za vrat.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,984
Vidiš kako se mogu donijeti krivi zaključci kada se ne citira post na koji se odnosi komentar ili čitatelj malo teže shvaća. :unsure:
Nije trebalo citirati jer sam pisao odmah iza posta,ali me prije objave kolega pretekao pa je tako ispalo
Ne bi ja našeg velečasnog :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh