• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gospodarski program za natječaj

M

MOCO

Guest
Kod nas će sljedeći mjesec biti raspisan natječaj za zemlju, bar tako kažu u općini. Sada već počinjem pripremati dokumentaciju i evo već zapeo! Treba mi gospodarski program prema čl.37 zakona o poljop.zemljištu!
Netko možda zna kako to napraviti,smjernice i sl? Pisati ću sam i sestra će mi malo pomoći!
 
G

gjurostrasni1

Guest
Ma neznam kako je kod tebe u opčini,no mislim da je taj "program" zadnji kriterij koji će gledati prilikom proučavanja ponuda.Jednostavno zdrobiš dvadesetak rečenica šta proizvodiš ,kakvi su ti planovi,čime raspolažeš(mehanizacija i gos. objekti) i to ti je to....normalno vodiš računa o tome da napišeš ono što oni žele pročitati,i da imaš dobru"špagu" u opčini :evil:
 

Najnoviji postovi

Na vrh