• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

grammer sjedalo

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
E daj mi reci,jel to metana nova guma na to sjedalo?
ako je...
Gdje se to može nabavit i po kojoj cijeni?
I jel to komplicirano promjenit?
Košta ti 70 kn.
Komplicirano nije, samo bi ti preporučil da novu kad mečeš dobro očistiš okolo rub i namažeš ga ljepilom da nebi moral dvaput rastavljati.

38065665.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
E super,evo mi još jednog posla za zimu.
A gdje se to može kupit?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
E super,evo mi još jednog posla za zimu.
A gdje se to može kupit?
Za zimu :scratch To riješiš za dva sata dok si najlošije volje :rolfer:
Gdje se može kupiti dobiš na pp.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
heheh
A jbg,traktor mi stalno treba,a pošto je bez kabine,sad se neče baš tak često vozit sa njim,pa če bit vremna malo poradit na njemu,popravit neke nedostatke,itd...
Hvala na informaciji.
Još samo da pitam,na koliko bara to otprilike napumpat za čovijeka 80kg!?!
Da nebi bilo, još malo,još malo, i bum!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
heheh
A jbg,traktor mi stalno treba,a pošto je bez kabine,sad se neče baš tak često vozit sa njim,pa če bit vremna malo poradit na njemu,popravit neke nedostatke,itd...
Hvala na informaciji.
Još samo da pitam,na koliko bara to otprilike napumpat za čovijeka 80kg!?!
Da nebi bilo, još malo,još malo, i bum!
To je i mene zanimalo kad sam mijenjal pa sam ga napumpal na 2 bara (izdržal je ali je bilo ko da ga i nema,tj tvrd ko kamen). Nekakvih 0,5 bu valjda dosta,a lako ga dopumpaš ili ispustiš.
Ovi ti šalju i poštom tak da .......
Mislim da bi ti bilo pametno uzeti i amortizer, mada ja na ovom nisam mijenjal pa veli čovjek da dosta skače po grabama. Pošto ga nisam mijenjal neznam ni dali ga ima i koliko košta, a ako nema pripaši od IMT-a. Za njega ima, a otprilike je isto dugačak.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Pozdrav svima,ja sam novi clan foruma i ovo mi je prva tema.Imam problem sa gramer sjedalom na traktoru, odjedamput je pocelo da gubi zrak.Kompresor duva ali cim iskopca odmah pocinje da ispusta pregledao sam sve.crijeva, jastuk sve je citavo i novo jer je sjedalu 3 god.Dali znate sta bi moglo da bude i ima li negdje ovlasteni servis.

Da li si riješio problem?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
aha
hvala
Za to čemo još vidjet,mislim da i samo nakon promjene ovog če biti več puno bolje.
 
Tu od
6 Tra 2012
Poruka
36
Imam grammer mehaničko sjedalo i kada se naslonim na bilo koju stranu nešto škrpi i zanima me dali netko zna kako to riješiti, dali treba nešto podmazati ili šta
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Desilo mi se danas to da mi je pukla jedna opruga na mehaničkom gramer sicu i normalno nemožeš više ništa, ove tri ostale su preslabe da sjedalo normalno funkcionira, kad sjedneš prepadne do kraja.

Hitno trebam neki podatak gdje bi se dala nabaviti takva original opruga ili dati napraviti po uzorku istu takvu, možda čak i malo jaču??
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
POD Dežanovac
(proizvodnja opruga Dežanovac)

napreve što želiš po uzorku ili nacrtu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Za njih znam, to stoji, al zanima me dal ima možda koja trgovina u okolici bjelovara ili koprivnice-križevci da bi se dalo kupiti original?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa šta radio, nisi neka masa da ga polomiš :)

Kretao sam iz dvorišta na oranje i kak malo nadrocne prijelaz iz betona na asfalt i na tom mjestu je samo pukla opruga i sic propadne :) Mamu mu....
 

Najnoviji postovi

Na vrh