• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gro-prom / Vetropack Pozega

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
e Bobo gdje se u Požegi nalazi odnosni ima li tvrtka Vetropack- u pitanjuje staklena ambalaža
 
B

Bobo

Guest
Vetropack, nemam pojma, ali sto se staklene ambalaze tice, "GRO-PROM" je jeftiniji (ako o pozeskim firmama pricamo)... Brat mi se bavi pcelarstvom i tamo kupuje teglice, tak da ono...

Mogu se raspitat gdje je, pa ti javim, mogu i otic pitat sto ti treba, pa ti javim ak oces...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ako kupuje teglice za med onda je to-to u Požegi, mislio sam da je Vetropack, mene zanimaju boce one okrugle, trokutaste i čuturice do 7,5dcl ajde ako ti nije problem da provjeriš dali imaju i cijene
 
B

Bobo

Guest
Ok, nemas beda...

Sad sam i ja potrazio po internetu, i mislio sam i ja napisat da je to-to...

Idem sutra do grada, pa ti javim popodne kad dodjem kuci...

samo, moras mi objasnit sto mislis pod okrugle i trokutaste boce, jer tog tamo ima svih vrsta i oblika...

BTW, nemaju maloprodaju vise, prodaju najmanje paletu...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
kako da ti objasnim trokutaste odnosno piramide pri dnu je široka a pri grlu je uža mogu biti sa tri i sa četiri strane, okrugle su one uske uglavnom zanima me sve do 7,5dcl
 
B

Bobo

Guest
Ok, onda... sve do 7.5dcl, pa cemo vidjeti... poslikat cu, ako mi budu dali, pa sve stavim ovdje...
 
K

krx pozega

Guest
Skladište firme GRO-PROMvetropacka vam se nalazi u željezničkoj ulici u vidovcima..prva ulica lijevo kada krenete od obilaznice prema brodu...vidi se i sa nadvožnjaka....i mislim da je to samo veleprodaja...
 
B

Bobo

Guest
Znam gdje je GRO-PROM, bio sam tamo vise puta, i icu cu sutra da se raspitam za zvonu...

Samo nisam znao je li to vetropack ili nije...
 
B

Bobo

Guest
E, Zvona: Danas sam bio zauzet do pol 5 tako da nisam stigao do gro-proma pitat za boce, ali cim stignem otici cu (mozda vec sutra (danas ;) )

Nadam se da ti nije hitno...
 
B

Bobo

Guest
Dakle, bio, pitao, vidio sve mi covijek rekao...

Kao prvo: Maloprodaja i dalje postoji...

Sto se boca tice: Imaju 3-strane i 4-strane piramide, i posiljka im dolazi tokom iduceg tijedna, imaju cuture jedno 3-4 vrste, boca svakakvih...

Cijene se krecu od 6 do 8 kn za komad a ako oces neke "vanserijske" boce one se krecu i do 15-ak kn komad. Cepovi idu od 1.30Kn pa na dalje...

Uslikao sam ti i policu s bocama, malo je mutno, ali se vidi:
Obrisan neispravan link.

Ako jos sto trebas, vici!

Pozdrav!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Hvala na usluzi! Još gdje se to nalazi u Požegi dali je u gradu ili negdje prema. Relativno znam Požegu jer sam bio u HV-u tamo
 
B

Bobo

Guest
Ides iz Pozege prema Pleternici (Slav. Brodu) i kad dodjes pred Vidovce, imas skretanje jako ljevo (tocno na skretanju je auto praona i neka trgovina s auto dijelovima) cesta vodi prema onom nadvoznjaku preko pruge. I tamo ides, pred kraj tog puta s desne strane je GRO-PROM.

Ako hoces, dam ti broj mobitela, pa ako budem imao vremena, odvedem te ja...
 
B

Bobo

Guest
Pokusao sam naci plan grada koji pokazuje i taj dio, ali bezuspjesno.

Uglavnom, cesta na koju trebas skrenuti jako lijevo je prteni put, da za svaki slucaj napomenem...
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Re:

Bobo kaže:
Ides iz Pozege prema Pleternici (Slav. Brodu) i kad dodjes pred Vidovce, imas skretanje jako ljevo (tocno na skretanju je auto praona i neka trgovina s auto dijelovima) cesta vodi prema onom nadvoznjaku preko pruge. I tamo ides, pred kraj tog puta s desne strane je GRO-PROM.

Ako hoces, dam ti broj mobitela, pa ako budem imao vremena, odvedem te ja...
...ajd, molim Te, pošalji mi broj da sam nazovem tu trgovinu i raspitam se o onome što me zanima. Hvala!
 
Na vrh