• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gro-prom / Vetropack Pozega

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
e Bobo gdje se u Požegi nalazi odnosni ima li tvrtka Vetropack- u pitanjuje staklena ambalaža

B

Bobo

Guest
Vetropack, nemam pojma, ali sto se staklene ambalaze tice, "GRO-PROM" je jeftiniji (ako o pozeskim firmama pricamo)... Brat mi se bavi pcelarstvom i tamo kupuje teglice, tak da ono...

Mogu se raspitat gdje je, pa ti javim, mogu i otic pitat sto ti treba, pa ti javim ak oces...

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
Ako kupuje teglice za med onda je to-to u Požegi, mislio sam da je Vetropack, mene zanimaju boce one okrugle, trokutaste i èuturice do 7,5dcl ajde ako ti nije problem da provjeriš dali imaju i cijene

B

Bobo

Guest
Ok, nemas beda...

Sad sam i ja potrazio po internetu, i mislio sam i ja napisat da je to-to...

Idem sutra do grada, pa ti javim popodne kad dodjem kuci...

samo, moras mi objasnit sto mislis pod okrugle i trokutaste boce, jer tog tamo ima svih vrsta i oblika...

BTW, nemaju maloprodaju vise, prodaju najmanje paletu...

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
kako da ti objasnim trokutaste odnosno piramide pri dnu je široka a pri grlu je uža mogu biti sa tri i sa èetiri strane, okrugle su one uske uglavnom zanima me sve do 7,5dcl

B

Bobo

Guest
Ok, onda... sve do 7.5dcl, pa cemo vidjeti... poslikat cu, ako mi budu dali, pa sve stavim ovdje...

K

krx pozega

Guest
Skladište firme GRO-PROMvetropacka vam se nalazi u željeznièkoj ulici u vidovcima..prva ulica lijevo kada krenete od obilaznice prema brodu...vidi se i sa nadvožnjaka....i mislim da je to samo veleprodaja...

B

Bobo

Guest
Znam gdje je GRO-PROM, bio sam tamo vise puta, i icu cu sutra da se raspitam za zvonu...

Samo nisam znao je li to vetropack ili nije...

B

Bobo

Guest
E, Zvona: Danas sam bio zauzet do pol 5 tako da nisam stigao do gro-proma pitat za boce, ali cim stignem otici cu (mozda vec sutra (danas ;) )

Nadam se da ti nije hitno...

B

Bobo

Guest
Dakle, bio, pitao, vidio sve mi covijek rekao...

Kao prvo: Maloprodaja i dalje postoji...

Sto se boca tice: Imaju 3-strane i 4-strane piramide, i posiljka im dolazi tokom iduceg tijedna, imaju cuture jedno 3-4 vrste, boca svakakvih...

Cijene se krecu od 6 do 8 kn za komad a ako oces neke "vanserijske" boce one se krecu i do 15-ak kn komad. Cepovi idu od 1.30Kn pa na dalje...

Uslikao sam ti i policu s bocama, malo je mutno, ali se vidi:

Ako jos sto trebas, vici!

Pozdrav!

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
Hvala na usluzi! Još gdje se to nalazi u Požegi dali je u gradu ili negdje prema. Relativno znam Požegu jer sam bio u HV-u tamo

B

Bobo

Guest
Ides iz Pozege prema Pleternici (Slav. Brodu) i kad dodjes pred Vidovce, imas skretanje jako ljevo (tocno na skretanju je auto praona i neka trgovina s auto dijelovima) cesta vodi prema onom nadvoznjaku preko pruge. I tamo ides, pred kraj tog puta s desne strane je GRO-PROM.

Ako hoces, dam ti broj mobitela, pa ako budem imao vremena, odvedem te ja...

B

Bobo

Guest
Pokusao sam naci plan grada koji pokazuje i taj dio, ali bezuspjesno.

Uglavnom, cesta na koju trebas skrenuti jako lijevo je prteni put, da za svaki slucaj napomenem...

breskvar

Aktivni član
Pridružen(a)
25 Velj 2009
Poruka
1,148
Re:

Bobo kaže:
Ides iz Pozege prema Pleternici (Slav. Brodu) i kad dodjes pred Vidovce, imas skretanje jako ljevo (tocno na skretanju je auto praona i neka trgovina s auto dijelovima) cesta vodi prema onom nadvoznjaku preko pruge. I tamo ides, pred kraj tog puta s desne strane je GRO-PROM.

Ako hoces, dam ti broj mobitela, pa ako budem imao vremena, odvedem te ja...
...ajd, molim Te, pošalji mi broj da sam nazovem tu trgovinu i raspitam se o onome što me zanima. Hvala!

Na vrh