• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Grow bags

  • Temu pokrenuo KristijanV
  • Datum prvog posta
K

KristijanV

Guest
Gdje se mogu kupit grow bag-ovi u hrvatskoj, nemogu nigdje naći, a neznam ni kako je prijevod na hrv. Hvala.
 

Prilozi

  • jpg_SBG302.jpg
    jpg_SBG302.jpg
    12.1 KB · Pregleda: 152
Posljednje uređivanje:

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Gdje se mogu kupit grow bag-ovi u hrvatskoj, nemogu nigdje naći, a neznam ni kako je prijevod na hrv. Hvala.

To ti proizvodi Klasman,ali ne ovakve kao na slici,već vreće koje se stavljaju na tlo,napunjene sa supstratom,imaju izbušene rupe za sadnju,za plodovito povrće i jagode...
 
K

KristijanV

Guest
Hvala, ali bi mi trebale same, sam miješam zemlju, super su mi mi te vreće jer su lagane i jeftine, pa nije valjda da ih baš nigdje nema kod nas za kupit
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Gdje se mogu kupit grow bag-ovi u hrvatskoj, nemogu nigdje naći, a neznam ni kako je prijevod na hrv. Hvala.

Mi smo umjesto tih grow bag-ova rabili male plastične vrečice, kao za zamrzavanje, samo manje. Idealno za presadnice lubenica i bundeva. Po meni su jako dobri i dovoljni kontejneri od stiropora.
 
K

KristijanV

Guest
Našao potpuno slučajno tražeći tvrtke koje se bave izradom folija
pa ako netkom treba kad već postoji post (valjda imaju i potopuno crne : )
http://www.plastikamaric.hr/vrecice/ - jedini koji ih imaju na slikama

i hrvatski naziv je industrijske vreće

da neotvaram novu temu

gdje se mogu jeftino (najjeftinije) nabaviti kotejneri za sadnice, bez rupa i utora, od plastike ili stiropora.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh