• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajmo Međimurci,tko se je spružio za ovaj veliki kombajn sa Gudovačkog sajma,:confused::confused:
 
H

hektar

Guest
Ajmo Međimurci,tko se je spružio za ovaj veliki kombajn sa Gudovačkog sajma,:confused::confused:

Lexion je otišao u Pušćine čini mi se. Isto kao i Arion 540 Cebis. I to kod istog gazde. Samo kaj su strojevi stari već pola godine. Ovdje su bili samo za reklamu. Nisu kupljeni direktno sad na sajmu
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Lexion je otišao u Pušćine čini mi se. Isto kao i Arion 540 Cebis. I to kod istog gazde. Samo kaj su strojevi stari već pola godine. Ovdje su bili samo za reklamu. Nisu kupljeni direktno sad na sajmu

to su medimurci koji dereju preko 300 hektara zemlje ! samo kod vocnjaka je u komadu 90 hektara :icon_fU:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
je to su međimurci ,samo kaj ti međimurci imaju parceliranu zemlju blago receno za krc. jako puno malih komadiča i pješčano tlo gore kod čakovca...
vočnjaka ima najviše agromeđimurje,gdje radi kolega @eddo..

sad prije žetve žita došao je u susjedno selo novi claas ,zadnja serija kaj je izašla...nezz kaj je to kaj su poceli međimurci tak kupovati nove strojeve heheh
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
je to su međimurci ,samo kaj ti međimurci imaju parceliranu zemlju blago receno za krc. jako puno malih komadiča i pješčano tlo gore kod čakovca...
vočnjaka ima najviše agromeđimurje,gdje radi kolega @eddo..

sad prije žetve žita došao je u susjedno selo novi claas ,zadnja serija kaj je izašla...nezz kaj je to kaj su poceli međimurci tak kupovati nove strojeve heheh

moj kolega malo dalje od nedelisca kaze da mu fali zemlje samo ima nekih 200 i kusur hektara obje kcerke i zena dereju torpeda i Classa svi delaju a tu u okolivi vž i okolo niko nece raditi nudi posel oni neceju doci
 
M

matijal83

Guest
Imam jedno pitanje. Bio sam ove godine u Gudovcu i bio je čovjek sa japanskim svinjama. Izlagao je u prostoru gdje je bila izložba malih životinja. Zanima me da li netko zna ime dotičnog gospodina i možda njegov broj mobitela, pošto nisam imao prilike uzeti na licu mjesta. Unaprijed hvala na odgovoru, može i u inbox.
 
M

matijal83

Guest
Ma stvar je u tome što bi htio kupiti djevojci za rođendan, njoj se svidjele pa reko ajde....hehe. Pokušao sam kontaktirati upravu sajma ali ništa ne odgovaraju, hvala na odgovorima.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ma stvar je u tome što bi htio kupiti djevojci za rođendan, njoj se svidjele pa reko ajde....hehe. Pokušao sam kontaktirati upravu sajma ali ništa ne odgovaraju, hvala na odgovorima.

pa ako su vjetnamske svinje njih imas svuda,mislim da ima i na njuskalu.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
Evo nekih slika sa zakašnjenjem:
malo holandeza










baš sam gledao model od 95ks. Dođe oko 270 000kn, getriba 12+12, donja kuka i pulfer, klima, malo teži od 4t,itd.

a sad nešto malo sa sipovog štanda:


sakupljač sip star (najšira varijanta sa jednim rotorom)


zatim sipov pauk koji sam gledao malo duže




i sip silo 100D
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
ii nastavak
pottingerov plug


par sa ursus-ovog štanda


balirka koja je rađena po licenci krone:


tandemka




zetor forterra 140 hsx cijena skromnih 64 000e




malo fendta:




nekakav 2br. prekretač
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
iii nastavak
Gaspardo četveroredna sijačica za kukuruz(80 000kn)


šprica agromehanika






oltova četveroredna sijačica za kukuruz:






i lexiončić za kraj :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
Ovaj zetor Fortera z tom cenom ne zaživel...

misliš da je preskup? ali je stvarno maksimalno opremljen i mislim da je najbolje iz Zetora od ovih novih serija. Ima mjenjač 30X30, rezervar 225 litara, lcd zaslon na satu u kabini, jako dobru hidrauliku, ručicu za reverzer kraj volana,itd. Gledaj to je stvarno preskupo, ali mislim da se taj model može bez problema mjeriti čak i sa jd-om, masseyom, a da ne govorim sa sdf-grupacijom. Samo ovaj motor sa 4 cilindra?? šta mu daje toliku snagu pa on ima isti motor kao ja na proximi 105/120
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Cijena za zetora je realna obziron na njegovu opremu. Hurlimann 120ks šta je bio na sajmu isto je došao oko 60 000€ samo nez koju je imao opremu
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
misliš da je preskup? ali je stvarno maksimalno opremljen i mislim da je najbolje iz Zetora od ovih novih serija. Ima mjenjač 30X30, rezervar 225 litara, lcd zaslon na satu u kabini, jako dobru hidrauliku, ručicu za reverzer kraj volana,itd. Gledaj to je stvarno preskupo, ali mislim da se taj model može bez problema mjeriti čak i sa jd-om, masseyom, a da ne govorim sa sdf-grupacijom. Samo ovaj motor sa 4 cilindra?? šta mu daje toliku snagu pa on ima isti motor kao ja na proximi 105/120

recitevi sta hocete ali za zeku dati toliko???ni u ludilu..nemam nist protiv njega ali opet?:mad:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Zetorproxima90
Dali znas cijenu onog sipovog sakupljaca? I dali je to model STAR 470 13?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh