• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
Dobro bude se netko udostojio nakeljiti koju sliku?
Il ste svi samo slinili... i pozabili slikati :) :)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Evo tu par slika pa ako treba nekud premjestat nek to nasa "vlast" uradi.

Ovaj macan mami poglede izdaleka, 33800 + pdv

aj5u.jpg


6c2h.jpg


b0z7.jpg


vqxx.jpg


v8zy.jpg


U klasi 70-80ks jedino ovaj stroj opravdava cijenu, 30700 + pdv

lue5.jpg
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Bil sam u kabini od masseya, predobri su iznutra, a izvana su još bolji
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo da i ja pozdravim sve stare i nove ljude koje sam upoznao da ne nabrajam redom i hvala na poklonima pozdrav svima od mene i moje drage @ajkuli poseban pozdrav:(rofl)::(rofl):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
vidim lijepo ste se podružili i stekli nova prijateljstva i poznanstva ...ja nisam uspio doči mada sam sad imao prijevoz ali sam bio sprječen da idem...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Malirus,pa kud pod Todorićev šator ,to treba bojkotirat,100posto,sve u svemu ,najviše mi se svidjelo što se upoznalo neke nove male i velike ljude sa ovog foruma,eto još jedan pozdrav ide svima novo upoznatima i standardnoj ekipi,a onako moje skromno mišljenje o toj silnoj mehanizaciji ,kuda ovo ide u 3 P.M.,pa hebote podigneš haubu a ono samo žice,cijevćice,plastika i nešto malo željeza u vidu motora i getribe,cjene su za neke nove poljoprivredne kulture jer za ove treba puno hektara ovih slabo plaćenih seljačkih proizvoda,za pogledati puno i nema šanse da čovjek sve uspije vidjeti,eto izdala me tehnika pa nisam imao tehničkih mogućnosti za slikani materijal,svima forumašicama i forumašima koji su danas i ovih dana posjetili naš mali kraj lijepi pozdrav,ovo forumašice se ponajviše odnosi na našu johabicu i ostale ženske članove i pratilje od forumaša, bučo javi se el si uhapšen ili si pod prismotrom:drink::drink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula na slobodi ziv i zdrav dobio sam izvijesce s foruma i prije nego doso doma jer decki se malo zarundali do doma i dobio naredenje da sve moram pozdravit a @ajkulu posebno tak da ti jedini dobio poseban pozdrav a svi samo pozdrav od moje drage policajke:(hi)::(hi):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
el to mene ide poseban pozdrav zbog krim dosjea,zbog izgleda nije garant,pa ipak sam ja već dugo u bračnim vodama,a bučo pozdrav i tvojoj boljoj pratilji i neka te dobro pazi u ova čudna vremena:icon_thumright::icon_thumright:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nebrini nije krim dosje u pitanju imam i ja dosje neznam zbog cega tocno poseban pozdrav al dobio si ga:(hi)::(hi):
Hvala na pozdravima pazi me dobro!!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,181
Ja sam isto danas bio na sajmu bio je dosta velik i bilo je dosta više posjetitelja nego na proljetnom sajmu. Najviše mi se svidio Zetor forterra 140hsx čak sam i bio u njemu. Slike budu za koji dan.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajkula;954409sve u svemu kaže:
također lipi pozdrav veliki covjece :icon_pidu:

a ja bih samo nadodao na sve ovo tvoje,
da na skoro ni jedan novi od izlozenih traktora,
ne stane litra i voda plus dvije case na blatobran....

brate mili sve do jednog, dvista konja, trista konja, 6 izvoda,
satelitska navigacija i djidje midje, a ono plasticni blatobrani i jos k tome zaobljeni?!?!?! :icon_oak: :fiery::icon_lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Evo sam upoznala moja dva prijatelja-puknutog i muhaničara, divni ljudi,sjeli smo malo,popričali,popili piče-ne kavu muhaničar,jel,a sam te prešla,govorim ja da sam zločka
Celi vražiček .......
Pozdrav tebi tvom Johabiju i hvala vam na poklonu koji je prevrtel dva kruga do sad :icon_wink:

Pozdrav i Ajkuli koji se hrabro držal (čvršči od klupe :(giggle):)
Pozdrav i svima ostalima znanima i neznanima koji su bili
1704137980.gif
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh