• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Vidjela ja danas u prolazu kroz Sloveniju,vozio poljski šleper neku liniju, za ne znam šta,u prolazu nisam mogla dokučiti čemu služi.Bude,bude sada svašta i iz bogtepitaj kojih zemalja na sajmu mašinerije.Kupovati nećemo ništa,ali pogledati oćemo.
Zar nije na proljeće vrijeme ulaska bilo od devet?

kada budes na tom sajmu da platis onu pijacu :(rofl):
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Sa njihovog weba: Radno vrijeme sajma za posjetitelje je od 9,00 - 18,00 sati

Ja bih ruku dao u vatru da je lik rekao da se od 8 već može ući.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Oćeš donjeti koju ružu?Naravno,ne sa korijenom.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Ja ću ići u nedjelju.Ajd ću ti se javiti na PP pa da vidimo kamo da te uguram ako budeš tamo. :icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Oćeš donjeti koju ružu?Naravno,ne sa korijenom.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Ja ću ići u nedjelju.Ajd ću ti se javiti na PP pa da vidimo kamo da te uguram ako budeš tamo. :icon_razz::icon_razz::icon_razz:

hmm kolko ja znam mi muski guramo :(rofl)::(giggle)::(giggle):
za ružu se ne sekiraj kada dodes u vž dobis ju :icon_weed:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ja sam defintivno odlucio da nedem na sajam..svaka njima cast ali nedam im 30kuna za upad iz principa jer su postali gadovi pohlepni.od prvog sajma sam tamo i ulaz sve skuplji i skuplji.jos malo pa ce kostat ko za koncert neke glazbene dive...eto zelim vam ugodnu zabavu i popijte jednu i za mene..:drink::drink::icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
hmm kolko ja znam mi muski guramo :(rofl)::(giggle)::(giggle):
za ružu se ne sekiraj kada dodes u vž dobis ju :icon_weed:

Obećala sam da ću doći na proljeće,pa nisam stigla.Evo ću obećanje pomaknuti za jesen.Valjda neće baš sve ocvasti prije.Budem onda uzela i par sa korijenom.Čak neću niti tražiti popust.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj još nitko nije došel doma , gdje ste svi , kaj tam ima , desteeeeeeee ljudi ?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Kaj još nitko nije došel doma , gdje ste svi , kaj tam ima , desteeeeeeee ljudi ?

bili danas na sajmu jedni kumovi iz Istre vele da je bila slaba guzva.ja vjerujem da sutra bude vise ljudi.nedjeljom je najveca guzva.a ipak idem i ja.idemo na aukciju junica,mozda bi koju i kupili...e sad znaci oko jedan na priminom standu,ja cu biti tamo ti Puknuti?budes dosao sutra?da se upoznamo i :(handshake):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A ne , ja ti priminom štandu nedjem ni blizu .
Trebal si se javiti na PP kao i svi pa bi se dogovorili .
 
T

Todi

Guest
bili danas na sajmu jedni kumovi iz Istre vele da je bila slaba guzva.ja vjerujem da sutra bude vise ljudi.nedjeljom je najveca guzva.a ipak idem i ja.idemo na aukciju junica,mozda bi koju i kupili...e sad znaci oko jedan na priminom standu,ja cu biti tamo ti Puknuti?budes dosao sutra?da se upoznamo i :(handshake):


To bi moglo biti zanimljivo, samo ....... :x::x:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
A ne , ja ti priminom štandu nedjem ni blizu .
Trebal si se javiti na PP kao i svi pa bi se dogovorili .

ahh sada da bi se malo isprical mozda bi bil i blizu ili i za priminim standom i bil sa svima a ne sam :icon_e_biggrin:
 
T

Todi

Guest
pa radi istih stavri sto izbjegavs primu i sto si dobio ban za forum bio

e brane 30 barne30, sve mi žao kaj sutra ne bum tamo,
:icon_axe::icon_thumright::(rofl)::D::(giggle):
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
e brane 30 barne30, sve mi žao kaj sutra ne bum tamo,
:icon_axe::icon_thumright::(rofl)::D::(giggle):

ehh koga nema bez njega se moze :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh