• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bum tam u nedjelju pa makar sjekire padale .
Svi kandidati koji žele vidjeti ludu glavu nek se prijave na PP kao i uvjek .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ja idem u subotu i sam bog da nikog ne vidim
Samo da sam u kontra smjeni od ovog ludog Puknutog :icon_axe:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja ću u Ponedjeljak nema gužve ! jedne godine sam kupil robu za desetinu cijene samo da ne vračaju u Osijek .
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ja ću u Ponedjeljak nema gužve ! jedne godine sam kupil robu za desetinu cijene samo da ne vračaju u Osijek .

A gdje si bil ovog proljeća, pa da ne tovarimo kamion po snijegu? :)

Ponedjeljak, utovar nakon sajma:





Samo da komentiram.... prodavači nisu ljubazni?

Prodavačima gužva počinje tjedan prije Gudovca, tovari robu, vozi, muke s kamionima, muke s istovarom jer je premalo viličara na sajmu.
Istovar kamiona na onoj stočnoj rampi je lutrija... pa dok se to sve postavi na štand, pa dok se to sve još dvaput-triput premjesti jer se nešto ne vidi...

Radno vrijeme ti traje od 6 ujutro pa do 11 navečer, jer se svaki dan voziš firma-Gudovec, pa ti pošalju krivu robu, ili rastavljeni stroj u kamionu a trebao je biti kompletni.....

Operi sve mašine,izglancaj ih.... pa ti ne postave šator.
Naravno, parking za osobne aute je pola kilometra pa ti vuci prospekte,šatore, pijaču, hranu, panoe jer nema šanse da se uguraš do štanta kad je 5 kamiona okolo.

Kod "velikih" tvrtki teži dio logistike obave šljakeri a trgovci se pojave u petak ujutro i onda mogu biti dobre volje.
I onda počinje!
600 put na dan odgovor da taj trakor ima 82 konja, da je ta sijačica taj i taj zahvat, da je ta kiperica 12 tona, i da cisterna košta tolko-i-tolko.
Pojave se čopori osnovnoškolaca, podijele im se prospekti jer ih skupljaju na svakom štandu, uguraju se u sve traktore, pocukaju svaki šalter (naravno - ako se da nešto skinuti - super, ima suvenir).
Ljudi ko ljudi.... neki došli kupiti, neki samo žicaju kape no svakom moraš posvetiti par minuta.

Jedino što me veseli kod ovog jesenskog sajma je:

DA NE IDEM na sajam!

HE-HE-HEEEEEeeee
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,950
...
Ljudi ko ljudi.... neki došli kupiti, neki samo žicaju kape no svakom moraš posvetiti par minuta.

Jedino što me veseli kod ovog jesenskog sajma je:

DA NE IDEM na sajam!

HE-HE-HEEEEEeeee

A taman sam te sad mislil žicati kapu...jer si mi još u proljeće posvetil par minuta :eek:: :)
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ma vidjeli ste kak je bila gužva..... ništa od kape, ne delam više kod njih.

Trebate možda nekog tko bude šrafil vjetroturbine? To je slično ko traktor, no na 100 metri visine ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ja te bum zadržal i vuru dve, nije problem.
Ja si ako treba i ispomoč dopeljam koja te bu zabavljala čitav dan. Balavec je pun pitanja sa podpitanjima, nebuš ga se rešil do proljetnog sajma .......

Ali za jednu kapicu baš i ne :(hi):
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Najzabavniji mi je bil Francuz kaj je došel na naš štand, (bivša) tvrtka je zastupnik njihovih mašina i poslali su trgovačkog putnika da malo vidi stanje kod nas.
Dijelil je letke, tko nije htio uzeti tome je od iza ubacivao u vrečice ili kante koje su ljudi nosili....
podijelil je više materijala nego hostese. Ako ste našli u vrečici prospekt a niste ga uzeli... e, to Vam je on ubacio.
Najbolje mi je bilo dok se je neki dedek 20 minut s njim razgovarao.
Deda priča i priča a francuz samo kima z glavom. Kad je znal samo DA -NE-IZVoooLITE reći no to dedek nije skužil....

2 muhaničar:
a ne bi dopelali neku hostesu? Ne mora biti od 34 lete... može i dve maličke od 18 :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,950
...Trebate možda nekog tko bude šrafil vjetroturbine? To je slično ko traktor, no na 100 metri visine ;)

Pa i nije. Za skinuti getribu, trebaš 500-tonski kran ;)
A za popraviti hidrauliku niti Muhaničar nije dovoljan :D
 
G

GROF

Guest
Re: Gudovački sajam 2013. OKUPLJANJE forumaša!

Bonjour plemiću,

Poštovani Grofe drago mi je da ćemo imati priliku se sresti u gudovcu, doći ću i odgodili smo pacijente za to, jer radimo u nedelju inače. Bilo bi nam drago da možeš ti i svi za koje misliš da bi ih to zanimalo doći na imanje, imam nešto posebno da ti pokažem, a bilo bi nam drago da si nešta skupa popijemo. Ako ne onda bude na sajmu u 13h. Mi ovdje radimo jako puno i napokon je krenulo, prodajemo udrugama bez posrednika, znači sa punom maržom i to sada na stotine kila, uskoro na tone... Moram priznati da je to sve ludo i prilično brzo se odvija. Teško je slijediti ritam ali uspjevamo jer smo složni i volimo to, jedino što moram zatvarati neke ordinacije jer nemogu biti na dva mijesta u isto vrijeme.
Lijepi pozdrav
Franck Tetart

Uzvraćam lipe pozdrave dragi moj forumski prijatelju; Pierre@!, doktore, radujem se našem vidjenju, druženju,a volil bi svakako da obajdem Vaš dvor i da vidim delo nadasve vridni ljudi poput SVI Vas! :icon_super:

Pozdravljem lipo SVE forumaše i radujem se vidjenju, druženju, upoznavanju i NOVI snaga poljoprivrednog foruma.com!, SVI ste dobrodošli! ...

Lip pozdrav, Vaš grof ...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Evo nekoliko jutrosnjih sa sajma...

k3kk.jpg


sds9.jpg


bas je ruzan...:(hi):

jy38.JPG


jeq6.jpg
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
sta si nosio tablu sa podacima da stave na crvenu ticu?znas ono Prodano Kici tom i tom..itd..:icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
:icon_thumright:
sta si nosio tablu sa podacima da stave na crvenu ticu?znas ono Prodano Kici tom i tom..itd..:icon_thumright:

osim kaj je ruzan neki masni flek ispod njega :icon_twisted:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ma ne Gazda, na ovom sajmu samo trebam novi rasipac i dost. Novi nece skoro... jedino ak banke opet polude ko nekad a u to sumnjam.
 

stiv3060

Novi član
Tu od
2 Tra 2013
Poruka
12
jel zna tko kad se sutra otvara sajam, ja planiram ići sutra, a neznam oće li biti odmah ujutro otvoren?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vidjela ja danas u prolazu kroz Sloveniju,vozio poljski šleper neku liniju, za ne znam šta,u prolazu nisam mogla dokučiti čemu služi.Bude,bude sada svašta i iz bogtepitaj kojih zemalja na sajmu mašinerije.Kupovati nećemo ništa,ali pogledati oćemo.
Zar nije na proljeće vrijeme ulaska bilo od devet?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh