• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo ga pustili,i baš se veselimo što je tu.Jel?:icon_super::icon_super::icon_super:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma samo malo šale,od zarade ove godine ne bude imao nitko,ali eto možda tko bude nudio mehanizaciju na časnu riječ:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
šta se dešava,dali tko dolazi ili su svi razočarani sa stanjem u poljoprivredi,nadam se da budem uspio financijski doći jedan dan,ako ne prije onda u svetu nedelju pod obavezno,pošto je unazad nekoliko sajmova bilo rata oko skupljanja,ovi ,oni, naši, vaši,snalaženje bude preko brojeva mob.eto nadam se za ekipu grofovije da mjesto bude isto kod malih zelenih,samo da ne pada kiša za vrijeme sajma,nadam se da je netko od forumaša u financijskoj mogućnosti da se bude mogao malo obnoviti za kakav priključak ili strojćek,uglavnom svima koji dolaze do sajma ,sretan dolazak i povratak kućama:(y)::(y):
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
šta se dešava,dali tko dolazi ili su svi razočarani sa stanjem u poljoprivredi,nadam se da budem uspio financijski doći jedan dan,ako ne prije onda u svetu nedelju pod obavezno,pošto je unazad nekoliko sajmova bilo rata oko skupljanja,ovi ,oni, naši, vaši,snalaženje bude preko brojeva mob.eto nadam se za ekipu grofovije da mjesto bude isto kod malih zelenih,samo da ne pada kiša za vrijeme sajma,nadam se da je netko od forumaša u financijskoj mogućnosti da se bude mogao malo obnoviti za kakav priključak ili strojćek,uglavnom svima koji dolaze do sajma ,sretan dolazak i povratak kućama:(y)::(y):

vidjeti cemo ko ce doci ko ne ipak financija je u pitanju
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Naravno da se ide na sajam, ide se po neke sitnice i neke ne bas sitnice. Mora se nest pojest i popit a ekipa s foruma je uvijek dobrodosla.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Mene ne jebu financije , mene jebe kaj me nemre nitko vidit
a čuj puknuti ja te još nisam upoznao face to face,al nisi valjda ružan kao djed bukač,ako ništa drugo staviš maramu prek glave i nosiš transparent preko sajma,a pošto sam ja od onih da je ljepota prolazna stvar meni je tak svejedno,nekad su rekli stari ljudi ljepota prođe ali vrag ostane,dobro to se odnosilo na ženski rod:icon_madu::icon_madu:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nije ti to od ili do ljepote , to ti je više od nekih stvari koje se ne daju opisati bez latinskih naziva .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
majku mu,ja sam sajmom svake godine odusevljen,ali najgore je to kaj,i u ovoj krizi,90% prodavaca uopce nije zainteresirano za prodaju. Svi te gledaju kao da nesto hoces za đaba,odgovaraju preko volje,nemaju pojma...prosle godine sam kupovao malcer,stekao sam dojam da nikome od njih nije bitno 2-3 hiljade eura keša. Ove godine mi treba plug i rotobrana,al ipak svim firmama posao cvjeta,pa se ne nadam toplijem doceku. Jedini profesionalci su decki iz grapaka,sekre,honde i tehnosa.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Tu se potpuno slažem s tobom.
Nit imaju volje prodat, a nemaju pojma o stroju kojeg prodaju.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
majku mu,ja sam sajmom svake godine odusevljen,ali najgore je to kaj,i u ovoj krizi,90% prodavaca uopce nije zainteresirano za prodaju. Svi te gledaju kao da nesto hoces za đaba,odgovaraju preko volje,nemaju pojma...prosle godine sam kupovao malcer,stekao sam dojam da nikome od njih nije bitno 2-3 hiljade eura keša. Ove godine mi treba plug i rotobrana,al ipak svim firmama posao cvjeta,pa se ne nadam toplijem doceku. Jedini profesionalci su decki iz grapaka,sekre,honde i tehnosa.

slažem sa svama. Trgovci uopće nisu zainteresirani i neda im se ništa ni reći o stroju dati neku ponudu i sl. Čak sam jednog pitao nešto o nekom plugu i ispada da ja znam više od njega.... Koji malčer si kupio? Ja sam uzeo Tehnosa na proljetnom sajmu ove godine i ljudi su stvarno dobri i sve što smo ih pitali oni su nam rekli, a tako su i iz kirš-proma kad smo kupovali traktor i nemam nikakve zamjerke na njih.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pa istina taj čovjek iz okolice G Polja obilazi i male sajmove jer si svuda radi reklamu ,ipak to utječe isto na kupovinu,sa njim sam prošle godine razgovarao oko nekog rasipača i sve smo si objasnili,uglavnom ako netko ne zna ta firma Tehnos je bivši Hmezad,bude se vidjelo kako bude ove godine jer po reklamama ima puno novih izlagača direkt proizvođači strojeva
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
tad sam razmisljao i o kupnji traktora. dođem 3 puta do zetora,nigdje nikog. hodam 20min oko lamborghinija,tip sjedi u plasticnom stolcu,gleda me i ne reagira. onda ga upitam-jesu ovo vasi traktori,on kaze -da- i okrene se na drugu stranu. dodem do case-a, vidim prodavaca,kazem-oprostite,jel bi mogli... nisam ni zavrsio,stavi mi vizitku u ruku,okrene se i ode. dođem do sekre i kubote,na silu su me ugurali unutra,pali,motaj volan,mijenjaj brzine,ukljuci kardan,klimu,dizi hidraulik,da je bilo mjesta,dali bi mi i da vozim! ljubazni i strucni,nema kaj.steta kaj takvih ima samo par na cijelom sajmu,ostali samo znaju kukat o slaboj prodaji.ovaj iz tehnosa covjek cijeli dan bio na suncu,vec je i promukao,al kad smo dosli,rukama i nogama je objasnjavao sve kaj smo ga pitali,cak sam i puno naucio od njega.

@zetorproxima 90-planirao sam uzeti gramipov malcer,posto imam njihovu frezu i jako sam zadovoljan,cijene su svim markama bile otprilike iste,a gramip je imao novi model sa straznjim vratima na otvaranje,i izbacena je bila štanga ispred valjka na kojoj se masa inace štopa,i jos dosta dobrih modifikacija,ali je bio problem sto su oni imali samo jedan takav malcer,prototip,i to taj koji je bio na sajmu,a ja nisam htio izložbeni primjerak. dogovorili smo se da cemo pricekati dok linija ne krene u proizvodnju,ali na kraju to nisu izveli do zime,a tad sam kupio i veci traktor pa mi malcer od 160cm nije vise ni trebao,sad trazim veci.
o kiršu ja imam najgore moguce misljenje,na sajmu sam samo htio vidjeti kako traktori izgledaju,i sad kad smo usli u eu,nema sanse da kod njega ista kupim. nekaj razmisljam o prodaji svog 6340 i o kupnji novog majora 80,al taj bude sigurno kupljen preko granice.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Šta se tiće sajma ja dolazim u nedjelju jedino moguče i nadam se dobrom druženju sa forumašima koji če biti taj dan u prolječe je vrijeme bilo koma ali nas je ipak bilo nadam se da čemo se i ove godine skupiti u istom broju ....
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
tad sam razmisljao i o kupnji traktora. dođem 3 puta do zetora,nigdje nikog. hodam 20min oko lamborghinija,tip sjedi u plasticnom stolcu,gleda me i ne reagira. onda ga upitam-jesu ovo vasi traktori,on kaze -da- i okrene se na drugu stranu. dodem do case-a, vidim prodavaca,kazem-oprostite,jel bi mogli... nisam ni zavrsio,stavi mi vizitku u ruku,okrene se i ode. dođem do sekre i kubote,na silu su me ugurali unutra,pali,motaj volan,mijenjaj brzine,ukljuci kardan,klimu,dizi hidraulik,da je bilo mjesta,dali bi mi i da vozim! ljubazni i strucni,nema kaj.steta kaj takvih ima samo par na cijelom sajmu,ostali samo znaju kukat o slaboj prodaji.ovaj iz tehnosa covjek cijeli dan bio na suncu,vec je i promukao,al kad smo dosli,rukama i nogama je objasnjavao sve kaj smo ga pitali,cak sam i puno naucio od njega.

@zetorproxima 90-planirao sam uzeti gramipov malcer,posto imam njihovu frezu i jako sam zadovoljan,cijene su svim markama bile otprilike iste,a gramip je imao novi model sa straznjim vratima na otvaranje,i izbacena je bila štanga ispred valjka na kojoj se masa inace štopa,i jos dosta dobrih modifikacija,ali je bio problem sto su oni imali samo jedan takav malcer,prototip,i to taj koji je bio na sajmu,a ja nisam htio izložbeni primjerak. dogovorili smo se da cemo pricekati dok linija ne krene u proizvodnju,ali na kraju to nisu izveli do zime,a tad sam kupio i veci traktor pa mi malcer od 160cm nije vise ni trebao,sad trazim veci.
o kiršu ja imam najgore moguce misljenje,na sajmu sam samo htio vidjeti kako traktori izgledaju,i sad kad smo usli u eu,nema sanse da kod njega ista kupim. nekaj razmisljam o prodaji svog 6340 i o kupnji novog majora 80,al taj bude sigurno kupljen preko granice.

Da vidio sam taj Gramipov malčer kad sam kupovao svoj. Na njemu je pisao do 5cm debljine i cijena je valjda bila oko 20 000kn... Ma sad kad dođeš na sajam malo se raspitaj za Zetore izgledaj mi kao da hoćeš kupit i otključat će ti i sve šta hoćeš. Barem je tako bilo kad sam ja kupovao svoju proximu. Prvo sam malo gledao na proljetnom sajmu i na jesenskom je kupio i ljudi nas zvali tam gdje oni sjede dali nam piće itd. Uglavnom prema nama su bili ljubazni...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh