• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
I

izetfazlinovic

Guest
pozz

pozz ekipo,ja sam bio u gudovcu prvi puta ove god i bilo je super. E sad imam jedno pitanje,dajte mi recite di su bili traktori... fend,ursus,zetor,mase fer! ja sam bio u subotu i isam ih nigdje vidio,dali nisam sve proso ili je to bilo koji drugi dan,pa mi malo pojasnite i stavite koju sliku mf ak ste slikali!

hvala unaprijed
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
pozz ekipo,ja sam bio u gudovcu prvi puta ove god i bilo je super. E sad imam jedno pitanje,dajte mi recite di su bili traktori... fend,ursus,zetor,mase fer! ja sam bio u subotu i isam ih nigdje vidio,dali nisam sve proso ili je to bilo koji drugi dan,pa mi malo pojasnite i stavite koju sliku mf ak ste slikali!

hvala unaprijed

da si obišao sajam našaobi ,
ursus i zetor na sto metara desno od ulaza br 1 MF , nije ni bilo :icon_fU:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
da si obišao sajam našaobi ,
ursus i zetor na sto metara desno od ulaza br 1 MF , nije ni bilo :icon_fU:

E Arno oče to tako za prvi put ,čovjek se pogubi makar to i nije neki preveliki sajam ,dok čovjek skonta di je šta i osjeti gabarite sajma onda je puno lakše.Nemaju svi sreču ko mi da smo tebe imali pa kad te upitamo dije šta ruke ti lete ko policajcu na raskrižju :icon_thumright: i ubuduče gledaj prognozu za vrijeme sajma pa naručuj vunene kape sa logom a ne šiltice :icon_rofl::icon_rofl:
(eto jedan prigovor):(giggle):
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
E Arno oče to tako za prvi put ,čovjek se pogubi makar to i nije neki preveliki sajam ,dok čovjek skonta di je šta i osjeti gabarite sajma onda je puno lakše.Nemaju svi sreču ko mi da smo tebe imali pa kad te upitamo dije šta ruke ti lete ko policajcu na raskrižju :icon_thumright: i ubuduče gledaj prognozu za vrijeme sajma pa naručuj vunene kape sa logom a ne šiltice :icon_rofl::icon_rofl:
(eto jedan prigovor):(giggle):

:( INDIJANCI , kažu za jesenski sajam da će trebati badići i kupaće ,,,,,:(rofl): pa na njih slažemo LOGO , , a piti će se mjesto kuhanog vina ,,,,,, LEDENI ČAJ :eek::
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
hahahah citam sad malo prije da nam euuuuuuu zabranila prosek mozda do jeseni nebude ni sajma:icon_axe:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
hahahah citam sad malo prije da nam euuuuuuu zabranila prosek mozda do jeseni nebude ni sajma:icon_axe:

E rođo u jesen nebude parkinga free ili ti đaba kad nagrnu iz eu-a raznorazne firme sajam če se zduplat:cool2:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
E rođo u jesen nebude parkinga free ili ti đaba kad nagrnu iz eu-a raznorazne firme sajam če se zduplat:cool2:

u pravu si Gec onaj na slici do Farmervega je Toni Raič iz baby beefa..on je jedan od najvećih tovljača junadi u našoj županiji a i ona junad u zadnjoj štali je njegova..kupio je zemljište iza sajma i tamo planira raditi bioelektranu..inače je o.k čovjek ovako..nedrži se neki frajer:drink:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
u pravu si Gec onaj na slici do Farmervega je Toni Raič iz baby beefa..on je jedan od najvećih tovljača junadi u našoj županiji a i ona junad u zadnjoj štali je njegova..kupio je zemljište iza sajma i tamo planira raditi bioelektranu..inače je o.k čovjek ovako..nedrži se neki frajer:drink:

Kak ti je to interesantno sretneš poznatu facu sa TV-a i nemreš ga nikam smjestit dođem pred ekran vidim sliku i odma kliker upali. Da baš se čini Ok inače se nebi snama anonimusima sliko da je neki ...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Moram biti iskren mislim da je bil na plodovima zemlje al face se ne sjećam znam jednu emisiju gdje je bil taj uzgoj ...evo na žalost tak blizu jedne osobe da smo znali drage volje bi malo o tome sa čovjekom poprićal baš me interesiraju nake stvari iz prve ruke možda drugi puta...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
evo favorit sajma sve je tu samo fali lova,space shutle na sajmu,
Ej, a mogli ste mi se javiti..... pa bilo je pive i nekaj bi se narezalo za kolegu forumaša.
Zbog gore citirane izjave imate cijeli sanduk pive na idućem sajmu!

BTW - upoznal sam neke forumaše....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kolega el si ti bio tamo na Trishinom štandu,mislim ljudina 100 kg ak mi se čini,ali bez daljnjeg traktor je prva liga a što se tiće pive budemo mi na jesen vikali motohod javi seeeeeeeeeeeeee :cool2::cool2:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma kakvo vikanje...ima lijepo da dođe na mjesto okupljanja.. a ostalo se lako dogovori...:D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja sam se dosta dugo zadržal kod Lindnera, jer na taj ulaz na koji smo ušli prvi nam je s lijeva bil Lindner.
Još sam si mislil dal je tu gde kolega motohod, a reko odkud da znam kad nepoznam čoveka :)

Inače, onaj mali Lindner 64 sladak mi ko bonbonček. To bi si kupil samo za fine poslove, siguran sam da bi se i mojoj dragoj svidio, ona je tak malena i prezgodna baš ko i taj traktorčić :) :)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Da Lindner Geotrac 64 je stvarno prava stvar...
Nisam slikao, bio sam u nedjelju, tako da smo preletjeli po sajmu ja i bratić,
još imam alergiju na zimu tako da smo samo paviljone tražili.
Sviđa mi se što je bilo par noviteta na sajmu tak da je bilo vrijeme ok
bilo bi super.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Jučerašnjem okupljanju forumaša na sajmu svaka čast po onakvom vremenu bilo nas ko grbavih drva :icon_rofl: :icon_pray: (dobro smo i prošli vidi danas -3 mečava) Ovi manekeni bez kapa a kratkih bujnih kosa uši su se sledile ,samo vi tjerajte modu :(emo): Šta reč nego dečkima Abrkiliju i Grofu svaka čast na izglađenim stvarima između njih...jbt-e pa ni jedan ne grize nemam pojma kak je do tog i došlo :icon_scratch: Red se zahvalit gazdi Prime što nas trpio na štandu nismo puno popili (flašu maksuzije :icon_lol:) Arnu na kuhanom vinu a i Johabici i suprugu na vnu iz međimurja
sve u svemu kratko ali slatko druženje pa do sljedečeg lijep pozdrav svima :(y):


E da još samo ovom trgovcu od prime ovom manekenu da drugi put nauči upalit ovu peč iza nas da vidimo kako radi a ne da se stiščemo i drščemo :fiery:

Farmeru skonto sam koji je ovaj gospodin tebi slijeva iza ,iz udruge uzgaivača babybeef znam da sam ga negdi vidio ,TV :icon_lol:
Što kaže Abrkili jutro pametnije od noči,Baš i je mozak bolje fercera.
eto opet članova na slici a opet ima nekih koje neznam?el može pojašnjenje ko je ko ako nije tajna?i gdje je aibkii?njega znam al ga neprimjećujem a vidim da se spominje?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
eto opet članova na slici a opet ima nekih koje neznam?el može pojašnjenje ko je ko ako nije tajna?i gdje je aibkii?njega znam al ga neprimjećujem a vidim da se spominje?
Evo ga ruku pod ruku sa Grofom (prebačeno iz teme grof) kratko je bio kad smo se večina okupila,al dovoljno dugo da ga objektiv zabilježi.
dsc04079oy.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@gec na toj slici mladic do mladica nezna se ko je mladi s koje god strane krenes:)
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
@gec na toj slici mladic do mladica nezna se ko je mladi s koje god strane krenes:)

Čuj ti i mali plavi stvarate dobar prosjek cca 30 g ,iskreno neznam za abrkilija al mislim da i on spada uz vas za popravak prosjeka...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh