• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Bok.. Dal može netko tko je na sajmu doznati koja je cijena Hittner prikolice 1,5t... Unaprijed hvala...

Evo prijatelju pa razmatraj , možda se za nešto i odlučiš,,,:)

 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
evo obečanih slika ursusa..



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

dsc0221ny.jpg
 

zrupci33

Novi član
Tu od
31 Svi 2009
Poruka
23
e hvala ti kolega za slike :eek:: malo mi se cini preuzak taj ursusic izgleda da je uzi od ovog standarnog 1624 mm i dost je skup
 
Posljednje uređivanje:

Cvrle

Novi član
Tu od
5 Tra 2011
Poruka
17
Hvala, Arno... Ako je ova manja prikolica s popustom od 30% onda to ni nije tako loša cijena...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,213
ovi ursusi su zbilja RUŽNI
gle kakvu glomaznu haubu imaju a kotačići mali :p
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Hvala, Arno... Ako je ova manja prikolica s popustom od 30% onda to ni nije tako loša cijena...

Popust ili ne za to ne znam , koliko sam ja shvatio to je cjenik koji vrijedi još 8 dana , a najbolje ti je da sutra okreneš telefon i da se sam uvjeriš u trenutnu cjenu i isporuku :(giggle): ako je pomoglo biće mi drago :(clap):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ovi ursusi su zbilja RUŽNI
gle kakvu glomaznu haubu imaju a kotačići mali :p

ma to ti je samo taj..zato kaj je najmanji ...ovim večima se puno bolje paše takva hauba i dobro izgledaju...mamu mu komaj sam uspel i nekaj zaslikat jer prsti su mi se doslovno smrznuli i nisam ih mogel pomicati normalno....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Malo se jesmo smrzli al nema veze bitno da se ekipa fino skupila i lijepo zabavila i napricala jos jednom pozdrav svima s danasnjeg skupa!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo da se i ja malo osvrnem na današnji dan u Gudovcu vrijeme katastrofa svi se smrzli,ali nema veze zato smo se malo i zagrijali upoznali nove ljude abrikli,Arno,Ajkula, Tomo 522,mali plavi,valjda nisam koga zaboravil:biggrin:ma naravno našu Johabicu i njenog supruga zahvalil na darovima i drago mi je da sam upoznal te ljude mogu reći da su jako dragi i prijazni drugo iskreno nisam ni očekivao za sve one koji ih ne poznaju osobe koje bi svako drage volje imao za prijatelje jer vidi se da su dragi i prijazni a nadasve društveni ljudi nadam se još kojem susretu i više vremena za priću ....

Da danas se dešavale baš neke čudne stvari izgleda pošto je blagdan Cvjetnica da je dragi bog podjelio milost ljudima da si oproste grijehe i da si stisnu ruke prijateljstva tak da smo ponovo dobili staro-novog člana koji je djelovao u tajnosti:icon_lol:eto vidite da su ljudi u vrijeme blagdana spremni na oprost i pomirenje ......ako sam koga zaboravil a da sam ga upoznal nek mi oprosti
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma budemo se mi još skupili a fala bogu ima se o čemu pričat..drago mi je kaj sam nekak uspel dojti danas na sajam i upoznati Vas dobre ljude prilikom čega bi htio još jedanput zahvaliti johabici i nezinom suprugu kaj su mi omogučili prijevoz na sajam i da upoznam ovu ekipu koja se sakupila danas...ma hebeš i zimu i snijeg glavno da smo se mi lijepo podružili ...posebno mi je drago kaj sam konačno mogel stisnuti ruku tom našem ličaninu i legendi Grofu i naravno upoznati ga...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Vidim da se skupila ekipa a slika nigdje? Meni se danas nije dalo ici opet na sajam jer sam u petak malo "zaruzio" a jucer se smrzo prihranjujuc psenicu tako da je dan bio za odmor.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Vidim da se skupila ekipa a slika nigdje? Meni se danas nije dalo ici opet na sajam jer sam u petak malo "zaruzio" a jucer se smrzo prihranjujuc psenicu tako da je dan bio za odmor.

E moj KIĆO , kako se ti smrznuo u prihrani pšenice , mi se smrzli na druženju , pa treba malo dok se ekipa ne odmrzne i primi se posla ,,,, a kako je i bilo hladno,,,,, i nije bilo baš zainteresiranih za fotke :(smirk): ali vjerojatno će nešto biti i od toga a ne samo izložbeni primjerci Gudovačkog sajma :8):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajde da ne editiram post bezveze pa budem napisal novi..nadam se da se moderatori nebudu ljutili..:
dsc0252rq.jpg

dsc0251mo.jpg

dsc0250md.jpg

dsc0249pq.jpg

dsc0247dy.jpg

dsc0246ux.jpg

dsc0245uu.jpg

dsc0244dx.jpg

dsc0243ac.jpg

dsc0242bg.jpg

Ima ih još ali budem poslije stavil,,
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Decki koji mislite kupit agromehanikinu prskalicu nemojte se zaletavat vec dobro obidjite ili nazovite sve redom dobavljace tj trgovce, cijene znaju i znatno varirati.
Čini mi se da Masseya ove godine nema na sajmu...
el stvarno nije bilo maseja??nisam ni obraćao pažnju,uglavnom nisam ih primjetio..ali ako ih nije bilo onda znam zašto..jedan čovjek što je dobar sa zastupnikom za maseja kaže da mu je taj rekao da nede u gudovac jer ga traže "samo" 100 000 kuna za mjesto?!:icon_hang::icon_hang:skoro jedan manji traktor:(whew):
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
el stvarno nije bilo maseja??nisam ni obraćao pažnju,uglavnom nisam ih primjetio..ali ako ih nije bilo onda znam zašto..jedan čovjek što je dobar sa zastupnikom za maseja kaže da mu je taj rekao da nede u gudovac jer ga traže "samo" 100 000 kuna za mjesto?!:icon_hang::icon_hang:skoro jedan manji traktor:(whew):

Sve je moguče ,,,, isto se dogodilo i sa PEVEC-om ( prije par godina ) ,, onim pravim kada je bio u snazi , pa je odustao i u to vrjeme napravio svoj kučni sajam iz inata ,,,,,, dere se gdje se stigne ,,,,,:(smirk):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jao johabice da se evo zahvalim za Međimurski kolomper,budem ga posadio blizu susjeda da se malo zamisle kad urodi,još jednom evo pozdrav cijeloj promrznutoj ekipi od danas,malo slikanog svaštarenog materijala bude kad mi proradi imageshack ili drugi nešto me jedu
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh