• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zrupci33

Novi član
Tu od
31 Svi 2009
Poruka
23
jel ko slikal nove ursuse dajte malo slika cujem da je ovaj manji ursus stigao 5044 al da nije vocar ,pa nabacite koju sliku
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jel ko slikal nove ursuse dajte malo slika cujem da je ovaj manji ursus stigao 5044 al da nije vocar ,pa nabacite koju sliku

evo kolega budem ja danas nabacil par fotki od tog ursusa :icon_pidu:
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ne idem da me kolješ... pada..puše...i ostalo...star sam za ta sranja... Špricu (prskalicu) Agromehanika sam ja kupio lani kod AGM-a Virje..jeftinije nego v Agromehanici...
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ja jos pijuckam kavu i premisljam se,ekipa mi se preplasila snjega al mislim da cu ja sam spicit
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
ma decki nista nebudete propustili ako nejdete jedino se isplati ic po poljodartim kukuruzu jer je jeftinije nema nigdje a ostali proizvodi i umjetnjak i zastita kostaju kao i inace
 

Cvrle

Novi član
Tu od
5 Tra 2011
Poruka
17
Bok.. Dal može netko tko je na sajmu doznati koja je cijena Hittner prikolice 1,5t... Unaprijed hvala...
 

Pierre

Novi član
Tu od
2 Ruj 2011
Poruka
11
Uvijek

Bok narode,

Bićemo tamo, to malo snijega i sjeverac neće nas zaustaviti u potragi za cjenenim članovima poljoprivrednog foruma. Mislim da je najlakše slijedeći put de svaki stavi svoju fotku. Ja imam ove dvije na prvoj sam jednim zgodnim prijateljom koj voli male traktore, ja sam onaj bradati a na drugi sam sa familijom, mislim da će dečki lakše zapamtit cure a ja sam uvijek blizu:(:
Znam da će neki od vas nas prepoznati, promatrati, i ne predstaviti se, priviknuo sam se na to u zadnjih 9 godina kako živim u lijepoj mojoj. Nema veze, ne odustajem od svoje pristojnosti i ljubaznosti, u tim kriznim vremenima je to jedna o rijetkih stvari koja još ostaje i nije oporeziva.
Vidimo se u Gudovcu :(hi):
Pierre
 

Prilozi

  • DSC00623.jpg
    DSC00623.jpg
    49.1 KB · Pregleda: 204
  • DSC03134.jpg
    DSC03134.jpg
    73.9 KB · Pregleda: 222

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,213
Zatim Ursus koji je imao tri modela traktora i jednu dvosovinku:




I za Šananu:


 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,213
I meni što se najviše svidjelo je:
Sip ciko 100 koji bi mi bio iznimno potreban al je pre skup (oko 20000 kn bez pdv-a) pa ću vjerovatno tražiti nešto polovno:


Prikolica tehnostroj tandem koja je isto preskupa ali odlična:


I razgledao sam malčere tehnos i gramip (širina2.20): Tehnos ima puno bolju getribu i ima 5 remenja i zadnja vrata su podesiva,težak je 632kg. Cijena 27000 kuna.


I gramip gs 60 koji je puno masivniji i puno teži i nekako mi je slab nosač na tehnosu...


Zatim agregat čovjek kaže da može tjerati i kuću i štalu.. cijena 20000 kuna s pdv-om:


Sijačica za kukuruz olt 52000 kuna s pdv-om sa dozatorima za gnojivo.. doplata za elektroniku 5000 kuna:


Rotodrljača maschio drago sa packerom 2.5m... 50000 kn s pdv-om:

I ono što mi se najviše od svega svidjelo je ova prikolica Pronar 8t cijena preskupa 10000 eura bez pdv-a:


Prikolica je odlična, masivna je itd.
Na sajmu sam bio zadovoljan viđenim i bilo je jako puno ljudi i nisam vidio nijednog maseja valjda ih nije bilo, ali je zato bilo par fendt traktora.
 
Posljednje uređivanje:

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
Gledao sam na štandu od Agromehanike Bjelovar, iskreno druge dobavljače nisam ni gledao, nazvat ću ih drugi tjedan. Vidim da si ti kolega Kićo kupoval ove godine novu, gdje si je uzeo? (možeš odgovoriti na pp)
Izgleda da nije bilo MF, a ni velike Fendt -ove nisam vidio, ok zato je stigao novi URSUS :)
Nije ti ni slovenija daleko pa probaj tamo kontaktirati,sugurno je jeftinije,ja sam prošle godine uvezao novu i bila dosta jeftinija.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sad se vratio iz sajma,osim lošeg vremena sve drugo je za čistu desetku,pozdrav cjeloj ekipi forumaša kojih se skupilo u pristojnom broju po ovom šugavom vremenu,pozdrav ekipi iz Međimurja sa jedinstvenom johabicom,našem zbaliji,bio je abrikil,Lička legenda Grof i obitelj,tu su bili Velikogorički muži predvođeni Gecom,samo mi žao iskvarit če buču,tomo522 je naišao ,pozdrav Arnu i nek se ne sekira zbog sitnica oko prsluka,čovijek se potrudio ali treba to malkice da nalegne kod dotične firme,naučit če se,uglaavnom pozdrav svima viđenima ,hvala na svemu i svima sretan put do kuče i nikad više valjda ovako lošeg vremena na sajmu,slikica ima ali na večer:icon_pidu::icon_pidu:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh