• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sve viđeno 5,ARNO tebi 10 iz zalaganja,a ja ležim kao prebit,ubila me prehlada,zvoni mob oko 1 sat .zove Bobo gdje sam a ja u krevetu da me više kosti bole,više sreće drugi put ali do nedelje moram doći seb,pozdrav ekipi,jedva gledim u ekran
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,921
Ispricavam se ako nije mjesto za ovakvo pitanje,ali zanima me da li postoji jos onaj princip sa sjemenskim kukuruzom,kupis 4 dobijes 1 gratis,ili 5+1,vise se ne sjecam kako je bilo.
Hvala
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ispricavam se ako nije mjesto za ovakvo pitanje,ali zanima me da li postoji jos onaj princip sa sjemenskim kukuruzom,kupis 4 dobijes 1 gratis,ili 5+1,vise se ne sjecam kako je bilo.
Hvala

Ove godine od tog nema ništ. Niti na 20 paketa nema gratis...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
jos samo i da masiva na svom standu ima sve sto nam treba i dan bude uspjesan heheheh

Paaa ,, sad ne znam što ti treba ali koliko sam vidio da baš i nemaju bog zna koliko stvari na sajmu ,,,,, predlažem ako se stigne da se svrati direktno u trgovinuu gradu ili da se telefonski naruči da donesu na štand ono što trebaš , normalno ako imaju :(wasntme):
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Paaa ,, sad ne znam što ti treba ali koliko sam vidio da baš i nemaju bog zna koliko stvari na sajmu ,,,,, predlažem ako se stigne da se svrati direktno u trgovinuu gradu ili da se telefonski naruči da donesu na štand ono što trebaš , normalno ako imaju :(wasntme):
e kolega zahvaljujem na savjetu mislim da cemo tak i napravit prvo bjelovar pa onda gudovac:(rofl):
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Za razliku od nekih prenabrijanih cijena ove tanjurače su mi nekako najpristojnije i cijenom i izvedbom

 
B

Bobo

Guest
Ja sam na 10 paketa u poljodar timu dobio jednu kapu i vrecicu "poklon paket" a stari je uzicao jos jednu kapu ;) eto to se dobije ali gratisa ili popusta, malo morgen
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
I ja sam tamo sutra,od jutra :D:
he he i ja krečem ranije planiram da sam u 9 tamo i nađem parking jer mi žena radi popodne kada stigne ima sutra klizno radno vrijeme

- ARNO toliko slika pa skoro i ne moram ići da me djeca Leon 5 i Patrik 3,5 ne tjeraju
ajmo tata pričaju na radiju "sajam Gudovac" haahhahh:(rofl)::(rofl)::icon_rofl: mali moji trakriristi, dedama srce puca kada ih gledaju i slušaju nema marke traktora a da oni ne znaju a mnoge već i po zvuku poznaju strašni su u moje vrijeme još su se konji vozili pa nisam bio tako napredan
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
he he i ja krečem ranije planiram da sam u 9 tamo i nađem parking jer mi žena radi popodne kada stigne ima sutra klizno radno vrijeme

- ARNO toliko slika pa skoro i ne moram ići da me djeca Leon 5 i Patrik 3,5 ne tjeraju
ajmo tata pričaju na radiju "sajam Gudovac" haahhahh:(rofl)::(rofl)::icon_rofl: mali moji trakriristi, dedama srce puca kada ih gledaju i slušaju nema marke traktora a da oni ne znaju a mnoge već i po zvuku poznaju strašni su u moje vrijeme još su se konji vozili pa nisam bio tako napredan

neka , neka izvedi djecu ,,, a ženu pusti jer nju zanimaju one stvari koje vas muške ne zanimaju ,,,, i ljepo se poslije nađete da zajedno odmorite ,,,,:x:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Evo je nasa grupa pod satorom:

dsc0356mr.jpg


Mog oca nema na slici, posto je on slikao, no on za ovu pricu nije ni bitan ;)


A kako Kico kaze, ovo se dogadja jednom u 100 godina: Na desnoj strani se nazire ulaz na sajam a u crvenoj kocki je Kicin auto a u plavoj nas... U zivotu nisam parkirao blize ulazu a kako mi se cini da vise nikad ni necu ;)

dsc0361of.jpg

eto vidiš vi se skupili a veli men kićo u hangaru e skupili smo se tu pod šatorom i dolazim za par minuta a ja čekao malo a moji se svi pogubili i zovu dolazi vamo,dolazi tamo tak da vas nisam vidio..na takav sajam je najbolje ić sam...još vam je sam bogec falio..on je bio sam pa je mogao doći sigurno..ajd bar sam tebe upoznao a prošli tjedan sam upoznao maria na šaumanovom predavanju...bit će valjda još prilika da sjednemo ko ljudi na miru bez neke strke i zbrke.. pa da se :drink:
 
B

Bobo

Guest
Zvao sam Bogeca i nije se javljao na telefon... nisam ni znao da je na sajmu...

Istina, naj bolje ici sam ali ipak nije u autu dosadno do tamo i do kuce ;) Mog starog sam poslao neka setka po sajmu i nek trazi sjemenski kukuruz dok mi sjedimo pod satorom, kadnije nas je nasao pa nam se pridruzio...

Jbg, bit ce jos prilike, ne boj se nista.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Ja sam na 10 paketa u poljodar timu dobio jednu kapu i vrecicu "poklon paket" a stari je uzicao jos jednu kapu ;) eto to se dobije ali gratisa ili popusta, malo morgen

e to su moji t.j. naši zapadni slavonci
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Oko 12:15-12:20 smo se BOBO i ja našli kod prime. Zatim je došao Mariov tata, pa malo iza toga je došao KIĆO, pa je došao i Mario, a njegov je tata otišao.
Pa su zatim KIĆO i moj tata ustanovili da se poznaju več od prije i onda smo nekih 10-minuta bili kod priminog štanda, pa se potom preselili na čašicu razgovora u jedan šator :)
Dakle bili su: Bobo, KIćo, Mario i Ja što se tiće forumaša, te uz nas još i Bobin tata, moj tata i moj ujak.

a zaboravil si da smo se ja i ti malo pospominali kad smo doma isli??? grrrrrrrrrr
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh