• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Čuj Johabice kad već kupiš daj i mene uz put povezi ja ti bum uz cestu čekal u Velikoj Gorici:biggrin:


Evo,nema problema,samo mi problem što će jedno mjesto još ostati prazno.A to je onda nerentabilno.Pa ako bi ti mogao nešto izorganizirati,recimo najbolje bi pasalo da dogovoriš sa onim slovencem što je isto vatrogasac ko i ti,da i njega usput poberemo,bilo bi zapravo najbolje da je tamo negdje kod talijanske granice doma.Da napravimo jedan lijepi krug kako se ne bi morali okretati,jer kad se okrećeš moraš mjenjač auta staviti u rikverc,a to je dodatni posao. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
Ništ nemojte žicati flance,sa flancima ne stojim najbolje,aliiii.....ti znaš šta ćeš dobiti.:icon_weed:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Evo,nema problema,samo mi problem što će jedno mjesto još ostati prazno.A to je onda nerentabilno.Pa ako bi ti mogao nešto izorganizirati,recimo najbolje bi pasalo da dogovoriš sa onim slovencem što je isto vatrogasac ko i ti,da i njega usput poberemo,bilo bi zapravo najbolje da je tamo negdje kod talijanske granice doma.Da napravimo jedan lijepi krug kako se ne bi morali okretati,jer kad se okrećeš moraš mjenjač auta staviti u rikverc,a to je dodatni posao. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
Ništ nemojte žicati flance,sa flancima ne stojim najbolje,aliiii.....ti znaš šta ćeš dobiti.:icon_weed:

a kaj cu ja dobiti :icon_weed:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imam samo jedan detalj koji me je na neki način dirnuo, ovo su nam blagodeti EU i njezinih "van mozga" zakona... cijena 900 i nešt plus PDV


olto.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sajam ko sajam nema sto nema a nije manjkalo niti društva. Cijeli dan s nekim ajd vamo pa ajd tamo i jbga prođe dan.
Šanana ko nebi znao tvog starog, čovjek svirac šta dalje pričat...
Ja sutra "moram" opet na sajam, ide i g. tatin sin a i dolaze mi neki pajdaši izdaleka pa ću za ćevape glumit pratnju.

Hehe...sve u svemu ja sam zadovoljan viđenim!

Stari se zagrijao za FarmTrack, onaj žuti s prednjim utovarivačem, bio sam u njemu, imam i par slika i baš mi se svidio.
Mislim da je to najpovoljnija kupovina traktora 75 ks s prednjim utovarivačem, kompresorom i klimom. 38.000€ sa pdv
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
a kaj cu ja dobiti :icon_weed:

E moj Brane,pa di si ti?Znaš da sam rekla da ću doći u tvoj ružičnjak.Pa ćamo nas dvoje ovako-ti meni ružu-ja tebi krumpir.(šta ćeš,otkako sam okusila čari trgovine,trgovački duh me ne napušta) :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Ma doći ću ja po par stablašica i pokrivačica,a možda i koju floribundu ako se može kupiti na gazdinstvu.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585


Evo to je sa današnjeg sajma ,,,, mnogima previše a nekima možda i malo jer nije poslikano ono što ih zanima ,,,,, ali če vjerojatno biti još nečijih slika i utisaka :(smirk):
 
B

Bobo

Guest
Evo je nasa grupa pod satorom:

dsc0356mr.jpg


Mog oca nema na slici, posto je on slikao, no on za ovu pricu nije ni bitan ;)


A kako Kico kaze, ovo se dogadja jednom u 100 godina: Na desnoj strani se nazire ulaz na sajam a u crvenoj kocki je Kicin auto a u plavoj nas... U zivotu nisam parkirao blize ulazu a kako mi se cini da vise nikad ni necu ;)

dsc0361of.jpg
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Evo je nasa grupa pod satorom:

dsc0356mr.jpg


Mog oca nema na slici, posto je on slikao, no on za ovu pricu nije ni bitan ;)


A kako Kico kaze, ovo se dogadja jednom u 100 godina: Na desnoj strani se nazire ulaz na sajam a u crvenoj kocki je Kicin auto a u plavoj nas... U zivotu nisam parkirao blize ulazu a kako mi se cini da vise nikad ni necu ;)

dsc0361of.jpg

Nazalost ja Vam se nisam stigao pridruzit za stolom jer sam bio naknap s vremenom....
Gopoda osla po svojoj strani, bila prvi put pa se malo pogubili....
A i cekao me auto u jednom dvoristu zakopan do kartera.....jbg kad sam se sparkiral u dvoriste na travu covjeku propao i nikud dalje i tak ga ostavio.....:) tak da su me poslije trojica gurala van......:D
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh