• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a zaboravil si da smo se ja i ti malo pospominali kad smo doma isli??? grrrrrrrrrr

Ebemu miša, to sam još i mislio da budem napisao, al očito me nešto smelo pa sam zaboravio.
Ovim putem se ispričavam kolegi Danielu:icon_pidu:

I kao što je več kolega napisao, našli smo se i mi gotovo več na odlasku sa sajma, malo popričali i pozdravili se! Živ bio!!:icon_mrgreen:
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
upravo se vratio sa sajma i kupio 16 vrecica poljodartim kukuruza po 200 kuna ima li gdje jeftinije:icon_super:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ima fenda,,od malog,,do velikooooooggg,,:icon_rofl:ja bio,,danas,,podigo kapu i prsluk,,,:icon_super::icon_super:
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
DSC00931.JPG

Gledao sam ovu špricu, nadam se da zadovoljava nove propise..
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
16 520 kn, 400 litara, obične dizne, i 8 metara grane,.

previse nije tema ali samo da napomenem bio u sisku u sekri jedan dan i ima za 6000 nova e sad ima i jedna malo skuplja sam neznam proizvodace jedna j nasa druga je srpska po 440 litara su sprice
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Puno je, al 600 l s triplex diznama dođe oko 36 000 kn, pa i takva 400 litara s tim diznama dođe 24 000 kn, ako zadovoljava ove nove propise, ova cijena je ok
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas sam uspio prehladu zatamaniti i sutra i po snjegu se ide u Gudovac,znak za raspoznavanje,ako vidite malog čovječuljka 1,7,100i sitno kg sa klincom 11,5 god .taj sam,nadam se da se sa nekim upoznam sutra,pozdrav svima:drink::drink:
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Ak vidite nekog od skoro 2 metra da visi na getribi od Claasa..onda sam to ja.... ili na prednjem mostu od Ursusa.... :(giggle):
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
evo ako Bog da sutra sam tamo već od 9-9:30h,
pa se nadam se se budem sa nekim vidjel
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imaš IMT 539 stara tipa, IMT 539 nova tipa i IMT 549 DV. To je sve.
Nisam ih uopče ni gledao, nisam imao volje...žalosno!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Decki koji mislite kupit agromehanikinu prskalicu nemojte se zaletavat vec dobro obidjite ili nazovite sve redom dobavljace tj trgovce, cijene znaju i znatno varirati.
Čini mi se da Masseya ove godine nema na sajmu...
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Gledao sam na štandu od Agromehanike Bjelovar, iskreno druge dobavljače nisam ni gledao, nazvat ću ih drugi tjedan. Vidim da si ti kolega Kićo kupoval ove godine novu, gdje si je uzeo? (možeš odgovoriti na pp)
Izgleda da nije bilo MF, a ni velike Fendt -ove nisam vidio, ok zato je stigao novi URSUS :)
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh