• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
Eto samo da napomenem....
Prošle godine kad su dečki si dali full truda i osigurali mjesto za sjesti, nešto za popiti i slično....nikom nije bilo zaprav ili nije imal hrabrosti se pojaviti il ga je bilo sram... sad nije bilo mesta za sesti nek ovak s nogu popricati.....
Meni se je u svakom slučaju više svidala ona ideja da se ima prostor za sjesti :)

tak da za seljdeći sajam.... treba nekaj iz organizirati....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Oko 12:15-12:20 smo se BOBO i ja našli kod prime. Zatim je došao Mariov tata, pa malo iza toga je došao KIĆO, pa je došao i Mario, a njegov je tata otišao.
Pa su zatim KIĆO i moj tata ustanovili da se poznaju več od prije i onda smo nekih 10-minuta bili kod priminog štanda, pa se potom preselili na čašicu razgovora u jedan šator :)
Dakle bili su: Bobo, KIćo, Mario i Ja što se tiće forumaša, te uz nas još i Bobin tata, moj tata i moj ujak.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Sajam ko sajam nema sto nema a nije manjkalo niti društva. Cijeli dan s nekim ajd vamo pa ajd tamo i jbga prođe dan.
Šanana ko nebi znao tvog starog, čovjek svirac šta dalje pričat...
Ja sutra "moram" opet na sajam, ide i g. tatin sin a i dolaze mi neki pajdaši izdaleka pa ću za ćevape glumit pratnju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh