• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Nemojte kukat bitno da vidimo sto vise i da se podruzimo koji se tamo nademo da je toplo onda bi vam bilo prevruce sad vam je prehladno:(happy):

bolje nek je toplo :icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja bi najrade da je plus 35 al nije pa tak da najbitnije da se ekipa skupi i da se podruzimo a za ostalo lako:(mm):
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
i obavezno upisete u knjigu :(clap):

:(wait): a ko će imati knjigu ? i gdje če biti smještena :^): za ostalo je lako , ako će biti zima ,,,, biče isto tako i kod kuće ,,,,,, ovdje ipak postoji razlog za OPRAVDANO zagrijavanje :(rofl)::drink::(y):
 

zrupci33

Novi član
Tu od
31 Svi 2009
Poruka
23
blago vama dragi forumasi koji idete,ja nemogu,petak i subotu normalno radim a nedjelju nam spicili inverturu, a ja i kum vec sve zdogovorili,a tako imam volju veliku ,isal bi bas da vidim dolaze novi ursusi,a mene zanima ovaj manji od 50 ks,pa vi koji idete kolege slikajte sve traktore pa da vidimo preko foruma mi koji nejdemo sta sve ima
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jeh ..prijevoz je bil i meni problem...ali nakraju idem z vlakom i onda se budem par km prešpanciral do gudovca pošto je stanica u bj....cjena je relaticno niska tak da ....
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
jel ima kakvog organiziranog okupljanja forumaša ili nema...vrijeme ,mjesto...sajam je sad već blizu,tako da molim konkretno...ako tko zna...

sajam počinje sutra,a ja još živim u neznanju :-/
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
sajam počinje sutra,a ja još živim u neznanju :-/

Očito da su shvatili ONI koji su govorili LAKO JE ORGANIZIRATI , PA DOBILI STE SVE , MJESTO PIČE , GRICKALICE , da to i nije baš lako ,,,,, jer se niko od njih nije polakomio i pokušao Organizirati ,,,,,,, a sada kada je sve več gotovo ostaje samo SAMOORGANIZACIJA ,,,,,,,,

PITAM ZA MIŠLJENJE ,,,,,,,, a volio bi dobiti i poneki odgovor ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

MOJ predlog je
SVAKODNEVNO OKUPLJANJE ispred štanda PRIME U 12 SATI
te još jedan pomočni termin svakodnevni u 15 sati
oni FORUMAŠI koji se zateknu u navedeno vrijeme nakon zajedničkog razgledavanja PRIMINOG ŠTANDA u SAMOORGANIZACIJI , ruku pod ruku ( nadam se da če se okupiti SAMO oni FORUMAŠI koji nemaju SRAMA da ih neko vidi da su se družili sa ostalima ) uz jedno lijepo zajedničko glasanje ( kud krenuti )uputiti do sljedećeg štanda gdje su najbolje konobarice ili konobari ( pošto če do tog vremena več biti ispitani svi objekti sa dotičnim uslugama ) uz zajeničko piće upoznavanje i razgovor provesti lijepo i ugodno popodne .

AJMO narode FORUMAŠKI lupaj kritike ,, i mišljenja :icon_kidra:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Očito da su shvatili ONI koji su govorili LAKO JE ORGANIZIRATI , PA DOBILI STE SVE , MJESTO PIČE , GRICKALICE , da to i nije baš lako ,,,,, jer se niko od njih nije polakomio i pokušao Organizirati ,,,,,,, a sada kada je sve več gotovo ostaje samo SAMOORGANIZACIJA ,,,,,,,,

PITAM ZA MIŠLJENJE ,,,,,,,, a volio bi dobiti i poneki odgovor ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

MOJ predlog je
SVAKODNEVNO OKUPLJANJE ispred štanda PRIME U 12 SATI
te još jedan pomočni termin svakodnevni u 15 sati
oni FORUMAŠI koji se zateknu u navedeno vrijeme nakon zajedničkog razgledavanja PRIMINOG ŠTANDA u SAMOORGANIZACIJI , ruku pod ruku ( nadam se da če se okupiti SAMO oni FORUMAŠI koji nemaju SRAMA da ih neko vidi da su se družili sa ostalima ) uz jedno lijepo zajedničko glasanje ( kud krenuti )uputiti do sljedećeg štanda gdje su najbolje konobarice ili konobari ( pošto če do tog vremena več biti ispitani svi objekti sa dotičnim uslugama ) uz zajeničko piće upoznavanje i razgovor provesti lijepo i ugodno popodne .

AJMO narode FORUMAŠKI lupaj kritike ,, i mišljenja :icon_kidra:


ja bih rado dosao ali nest se isprijecilo pa nemogu !
pozdrav svima koji ce biti tamo :(hi):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Po meni je to možda kasno u 12 prva tura druga u 15 je uredu jer oni koji dođu ranije do podne im je pun kufer razgledavanja a pošto bude loše vrijeme štand Prime za mene ok.. može i KUMDIJA SA SVOJIM MAĆKAMA ........:(inlove)::(inlove)::drink::drink:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako sutra dođem, do 15 budem na sajmu, pa ako budem tam, naravno da se vidimo :)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Iza 9 sam na sajmu, prvi dan mi nekak najsladji dok nema gužve.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
@ ARNO da ne citiram cijeli post,slazem se u potpunosti s tobom, ko ima "muda" nek se pojavi i predstavi ostali nek čekaju Uskrs i farbaju "jajca"
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam svaki puta dok sam bio na sajmu našao se s ekipom. Zna Bobo, Mario, Marko, Grof i još nekoliko forumaša.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
@ŠANANA ova moja prostoprosirena rečenica sigurno nije tebe išla,ako uspijem doć volio bi te upoznat
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh