• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
farmervg samo moraš paziti da nebi što johabica stavila u kavu,:cool2::cool2:,ja najvjerojatnije petak i nedelja sa klincom pod obavezno,znak raspoznavanja se malo razlikuje od johabicinog,mali čovijek 1,70.100 i nešto sitno mase,i uvijek gotovo ruke u đepu:icon_rofl::icon_rofl:,ma imam kapu od ovih iz Hrastovca sa logom gore
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
farmervg samo moraš paziti da nebi što johabica stavila u kavu,:cool2::cool2:,
:icon_rofl::icon_rofl:Šta si mi u kavu stavila čudni napitak:icon_rofl::icon_rofl:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja ove godine planiram u petak, tad bi sajam trebao biti gotovo prazan tak da si u miru mogu sve razgledati i popričati s trgovcima oko nekih stvari.
Nisam još nikad bil u petak, samo subota ili nedjelja, ove godine petak obavezno!
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
ajde dečki ko dolazi u bjelovar javite se javno i kada
16_proljetni_plakat.jpg
 
Posljednje uređivanje:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
ako Bog da sreče, zdravlja,
vremena i neke penez u vikend, najvjerovatnije nedjelja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je da je poziv za muške,ali se evo i ja javljam,iako sam već rekla-mi dolazimo u nedjelju.U muško-ženskoj kombinaciji.:icon_eyes:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Je da je poziv za muške,ali se evo i ja javljam,iako sam već rekla-mi dolazimo u nedjelju.U muško-ženskoj kombinaciji.:icon_eyes:

izvinjavam se poziv vrijedi za sve spolove i sve rase :eek::
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,208
planiram posjetit sajam. koliko vidim naglasak je na mehanizaciji, al mene zanima hoće li možda biti izlagača goveda (naglasak na buše)? nisam do sad bio nikad na tom sajmu pa pitam...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Opčenito je proljetni sajam slabiji sa stokom ali bude uvijek izložen jedan dio,buše mislim da su pokraj one zadnje štale ,tamo između natkrivenog hangara i štale
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,208
Opčenito je proljetni sajam slabiji sa stokom ali bude uvijek izložen jedan dio,buše mislim da su pokraj one zadnje štale ,tamo između natkrivenog hangara i štale

super, hvala. koji bi mi dan onda bilo najbolje doći? hoće li biti izlagači sva 3 dana tamo ili ih je najviše u subotu?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ako bude lijepo vrijeme nedeljom je najveća gužva,idealno je u petak od podne,prije ne jer kod otvorenja se skupi hrpa ovih kravataša i njihovih tajnica,pomoćnika pa zakrče pola sajma prije nego što navale žderati,naslikavati se i djeliti savjete o ljepotama poljoprivrede i kako je nama lalala,subota je isto odličan dan,uglavno vrijeme igra ulogu ali nekako svi vole hvatati nedelju
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Svako podržava samoinicijativnu akciju oko izradu prsluka i kapa!

Pošto tema postoji vezano za tu tematiku prebacujem vezane postave tamo,
dalja rasprava oko prskua i kapa u temi za to


(tko neznan neka klikne na zeleni tekst)


IZRADA PRSLUKA - KAPA - MAJICA



S Poštovanjem!
 
Posljednje uređivanje:

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
Ako ide tko u petak nek mi na P.P. pošalje broj mobitela da ga mogu nazvat da mi usput pogleda pošto je umjetno gnojivo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh