• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ja bum isto dosel,,karta je u djepu,,dosla je postom,,:icon_pidu::icon_pidu:malo cemo guzu prosetat
 

Marin4712

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
56
Ja bum došel u nedelj il subotu. Jel mi može netko reći kolka je cijena ulaznice, od kolko sati se otvara sajam i u kolko sati završava?
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ako netko ima informaciju, zanima me moze li se negdje prespavati s nedjelje na ponedjeljak i koja je cijena?
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
ja

ja idem u subutu ulaznice badava i dal se može dole nabavit od foruma majce
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pošto mi je svejedno dal idem u subutu ili nedjelju...zanima me kad budete vi išli ...ipak da se skupi veče društvo...i otprilike oko kolko bi bilo okupljanje...pitam čisto zbog prijevoza...ipak da ne lutam od jutarnjih sati bezveze...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nedelja zagarantirana jedino da skviknem,e sad dali subota ili petak ovisi o kčerima jer one idu odvojeno a sin posebno,da je viška para bio bih sva 3 dana:icon_jook::icon_jook:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
jel ima kakvog organiziranog okupljanja forumaša ili nema...vrijeme ,mjesto...sajam je sad već blizu,tako da molim konkretno...ako tko zna...
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
jel ima kakvog organiziranog okupljanja forumaša ili nema...vrijeme ,mjesto...sajam je sad već blizu,tako da molim konkretno...ako tko zna...

ako bu bilo toplo bumo se sreli ak bu zima nema me
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
nije baš za kratke rukave,kao recimo predprošle godine,al nema veze...nije strašno :icon_lol:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
nije baš za kratke rukave,kao recimo predprošle godine,al nema veze...nije strašno :icon_lol:

jedno zimsko odjelo i kuhano vino
:icon_jook::icon_jook:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nemojte kukat bitno da vidimo sto vise i da se podruzimo koji se tamo nademo da je toplo onda bi vam bilo prevruce sad vam je prehladno:(happy):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh