• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ja dolazim u nedjelju oko 10 sati...jer nema vlaka poslije jedino kaj dojde oko pol 2...tak da vidimo se ...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajde napišem sve vlakove...znači...krečem u 4:35 iz kotoribe i u 5:20 sam u varaždinu gdje čekam do 6:52 i u 7:40 sam u koprivnici pa tamo čekam do 7:46 i dolazim u križevce u 8:18 gdje čekam do 8:26 i u bjelovaru sam u 9:10 i dok se došpanciram do guduvca bude i prešlo pol 10... kad velika večina Vas (forumaša) bude spavala ja se bum več vozil u vlaku :D
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ajde napišem sve vlakove...znači...krečem u 4:35 iz kotoribe i u 5:20 sam u varaždinu gdje čekam do 6:52 i u 7:40 sam u koprivnici pa tamo čekam do 7:46 i dolazim u križevce u 8:18 gdje čekam do 8:26 i u bjelovaru sam u 9:10 i dok se došpanciram do guduvca bude i prešlo pol 10... kad velika večina Vas (forumaša) bude spavala ja se bum več vozil u vlaku :D

Nisam siguran ,,,,,, ali nažalost mislim da NEDJELJOM nemaš nikakve veze u dopodnevnim satima za Bjelovar ,,, provjeri telefonom , nazovi željezničku stanicu ne kreći ako nisi siguran ,,,, Bjelovar ti je jakoooooo loš sa željezničkim vezama ,,,,, a o povratku isto tako ,,,,, :(shake):

Eventualno neka kombinacija sa busom od KOPRIVNICE , KRIŽEVACA ili neko od forumaša ko ide iz neke okolice ,,,,,,,,,,,,
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
neznam koga bi pital od forumaša ...ali pa valjda bi se morali držati voznog reda jer ipak ima vlakova i za dalje...:(think)::icon_scratch::icon_scratch:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
@ŠANANA ova moja prostoprosirena rečenica sigurno nije tebe išla,ako uspijem doć volio bi te upoznat

Ma nisam ni mislio uopće da je vezana uz mene. Ja sam se samo izjasnio :)
Također, mi krečemo za jedno sat vremena. Sastanak je dogovoren u 12 kod prime, to je što se tiće danas. Pa ko dođe nek se nacrta tamo. :)
Definitivno znam da se vidim s Bobom i Mariom.:icon_super:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
neznam koga bi pital od forumaša ...ali pa valjda bi se morali držati voznog reda jer ipak ima vlakova i za dalje...:(think)::icon_scratch::icon_scratch:

Evo Mali plavi,našao si prijevoz,nije da je baš usput pošto mi uvijek idemo uz kanal,ali ćemo okrenuti starom cestom,pa ćemo te pokupiti negdje-ne znam ni sama,jet ti tamo negdje u Donjem Vidovcu na početku kod one gostione zgodno,najbolje mi se javi na PP,dati ću ti broj moba pa ćeš se dogovoriti sa mojim suprugom.
Ma ići ćeš ti na sajam,nema brige-no sikiriki, mali plavi. :icon_thumright:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Evo Mali plavi,našao si prijevoz,nije da je baš usput pošto mi uvijek idemo uz kanal,ali ćemo okrenuti starom cestom,pa ćemo te pokupiti negdje-ne znam ni sama,jet ti tamo negdje u Donjem Vidovcu na početku kod one gostione zgodno,najbolje mi se javi na PP,dati ću ti broj moba pa ćeš se dogovoriti sa mojim suprugom.
Ma ići ćeš ti na sajam,nema brige-no sikiriki, mali plavi. :icon_thumright:

Svaka čast kolegice :(clap): več sam se nasikiro kad sam pročito vozni red od kolege a još da ne dođe a tak ima volju :icon_thumright: Sobzirom da su rekli loše vrijeme (hladno) vidimo se na kuhanom vinu ili čaju.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Svaka čast kolegice :(clap): več sam se nasikiro kad sam pročito vozni red od kolege a još da ne dođe a tak ima volju :icon_thumright: Sobzirom da su rekli loše vrijeme (hladno) vidimo se na kuhanom vinu ili čaju.

Ma gec67,šta da reknem nego ko i malom-no sikiriki,inače vino ne pijem,ali ak bu hladno,jednu čašu kuhanoga bum srknula.Bude me suprug nakon toga držal ispod ruke. :(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Čuj Johabice kad već kupiš daj i mene uz put povezi ja ti bum uz cestu čekal u Velikoj Gorici:biggrin:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hvala johabice...budemo se još dogovorili...ma netrebate iči dolje...dovoljno je i to ako budem mogao s vama...dojdem ja lako u ČK jer svejedno imam mj. kartu za školu do Varaždina...
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Čuj Johabice kad već kupiš daj i mene uz put povezi ja ti bum uz cestu čekal u Velikoj Gorici:biggrin:

Buči sam javio a ovim putem tebi i Krkiju u 7,30 Petica kava u 8 polazak via Gudovec,
jedino ako ti baš očeš sa Johabicom tu se nebi štel mješat :x:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Čuj Gec sem se mislil ogrebati kod Johabice za flance ona bude imala prije mene...
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Čuj Gec sem se mislil ogrebati kod Johabice za flance ona bude imala prije mene...

Reci šta te zanima pa čemo je nažicat po jedan buketić raznih flanaca :icon_weed: stigne još do nedjelje pripremit a ne da mora spremna za sajam u plastenik i to još na svetu nedjelju :icon_lol:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ma nisam ni mislio uopće da je vezana uz mene. Ja sam se samo izjasnio :)
Također, mi krečemo za jedno sat vremena. Sastanak je dogovoren u 12 kod prime, to je što se tiće danas. Pa ko dođe nek se nacrta tamo. :)
Definitivno znam da se vidim s Bobom i Mariom.:icon_super:

Hmmm,,,,, imam osječaj da sam u 12 sam razgledavao PRIMA ŠTAND :(sweat):

ILI MI JE NEKO PROMAKAOooooooo ,
slikano 22,03,2013 u približno 12 sati

 
Posljednje uređivanje:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Sve si ti ljepo zabilježil al izgleda da se niko nije htjel sa tobom družiti:icon_lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh