• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Na jesenskom sajmu Masseyi su bili kod Zetora a ne na svom "starom" mjestu sto mi je bilo vrlo cudno no... potom cujem da su im navodno nabrijali cijenu mjesta. Kasnije razgledajuci jednog ljepotana MF marke jedan od djelatnika mi veli kako ih sefovi sajma deru za mjesto, bio je jako razocaran i sad nista... Nek se netko upita sto je napravio!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to deranje prodavača samo se sajmu može obiti o glavu u narednim godinama a ionako je situacija loša po pitanju financija,ajde da vidim dali ide koja slika,evo stigao kolomper iz Belice do Bjelovara,

Uploaded with ImageShack.us,evo dva veseljaka jure sajmom

Uploaded with ImageShack.us,Arno i zbalija,na zimskom okupljanju sa ličkom vatrenom vodom i štrigovskim vinom skupila se mala ekipa,

Uploaded with ImageShack.us,evo ova slika bude dokazala ,pogotovo johabici da aparat stvara original sliku bez viška kilograma,godine ne brojimo,

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us,malo se povuklo na topliji teren,

Uploaded with ImageShack.us,:cool2:
 
T

traktorko

Guest
Današnji dojmovi sa sajma i nisu baš sjajni možda je dojam još povečala hladnoča ali čini mi se da je puno manji nego zadnji jesenjski , danas da nije bilo konja životinja nije bilo niš, šatori su naj bolje radili a ostolo mrtvo sve se slabo tržilo. Nemaju ljudi novaca a i osmijeh sa lica dok se dive strojevima je izostao, nije niti cudo koje su cijene istih !
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Svaka čast Ajkula!!
Meni je samo žao kaj nisi bio s nama u petak!
Pozdrav i svima ostalim forumašima!

Evo i još jednom ekipa od petka :)

dsc0356mr.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
I tako se danasnja ekipa lijepo pomolila na zadnjoj slici da sto prije dode klopa i cuga:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
Sta nas se skupilo kod priminog standa skoro nas nisu fotici mogli ulovit sve u kadar!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
A ja crkavam cijeli dan, sad mi zao makar sam bio u petak skoro do mraka
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
I tako se danasnja ekipa lijepo pomolila na zadnjoj slici da sto prije dode klopa i cuga:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
Sta nas se skupilo kod priminog standa skoro nas nisu fotici mogli ulovit sve u kadar!

:icon_rofl: svi u molitvi osim mene koji tipkam po mobitelu:(wasntme):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajmo malo železinja,dobar Ursus ,budem tastu predložio da zamjeni svog maleckog za ovog velikog rođaka,

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us, evo i omiljenog zelenka,

Uploaded with ImageShack.us,cjena za jednog iz ponude Agrofortune

Uploaded with ImageShack.us,na ovog Samea se nebi nijedan forumaš vočar ljutio,

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us,jedan jakooooooooooo big traktor,

Uploaded with ImageShack.us,nemam ništa protiv limun žute boje,baš je cakani ovaj Class,

Uploaded with ImageShack.us,:icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo favorit sajma sve je tu samo fali lova,space shutle na sajmu,

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us,dobraaaaaaaa kao dobar dan,

Uploaded with ImageShack.us,što bi rekli od najmanjeg ključića do ,ma fali samo tenk

Uploaded with ImageShack.us,evo idealan strojček za vaše dvorište i malo zgodnoj susjedi pomoći oko košnje trave,samo ne znam gdje stoji piva,

Uploaded with ImageShack.us,a i Makita ima svoje konje za trku,

Uploaded with ImageShack.us,evo dve Jurvalove uzdanice,

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E farmervg,sa toliko godina kolko imaš već bi odavno trebao znati da nije bitno čiji je veći i deblji nego čiji je bolji. :icon_lol::icon_lol::icon_lol: Al ajde,uvažiti ćemo tvoju izjavu da ti to ne konzumiraš,ili beram ne često,pa od kuda bi i onda mogao znati,jel?:biggrin:
Za sve koji ne znaju,međimurski krumpir je najbolji!

P.S.
hoćeš li posaditi,hoćeš li?

@mtd001,ja ne uvaljujem,ja sam mu samo na silu uručila preko posrednika.Uostalom,dobro će mu doći,uživo nije tako debel kao što na slikama izgleda,pa da se malo udeblja.Krumpiri daju energiju,energija stvara mišiće,a mišići brda valjaju.

Evo nam bilo lijepo na sajmu,smrzla sam se ko ledena siga,da me netko kvrcnuo prstom bila bih se raspala ko ledeni kristaliči,suprug mi je prokašljao do kraja,onako,pošteno,ma ima taj sajam svojih čari,koliko novih ljudi znam,vidjela sam neke stare,(ma nisu oni stari,nego ih znam otprije),čak sam imala i neke osobne koristi od sajma,našla se mreža za zasjenu,kupila sam "glasnik zaštite bilja,pa "slavol"-joj kako će mi se sad neki smijati koji znaju šta ja mislim o folijarcima,ali šta ćeš-moja pokojna baka je uvijek govorila-dok budale imaju novaca-kramari imaju sreće.Ali dobro,tako je kako je,iako sam za te novce mogla kupiti 3 bali čokolade i još bi mi malo ostalo.
Pozdrav cijeloj družini,a sada čitam da je bilo i nekih koje nisam vidjela,pa i njih pozdravljam.
 
Posljednje uređivanje:

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
evo, mi smo isto bili...
bilo je ok, ali nista posebno.
Traktoristi i ratari su vjerovatno vise zadovoljni nego povrtlari (ili ja nisam sve obisao).
Za krumpir nisam vidio skoro nista, izuzev dvi sadilice i navodnjavanja...
To me malo razocaralo ipak je proljetni sajam i sjetva samo sta nije krenula.
vrlo vjerovatno sam vidio mnoge od vas:biggrin:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Uploaded with ImageShack.us,

Jučerašnjem okupljanju forumaša na sajmu svaka čast po onakvom vremenu bilo nas ko grbavih drva :icon_rofl: :icon_pray: (dobro smo i prošli vidi danas -3 mečava) Ovi manekeni bez kapa a kratkih bujnih kosa uši su se sledile ,samo vi tjerajte modu :(emo): Šta reč nego dečkima Abrkiliju i Grofu svaka čast na izglađenim stvarima između njih...jbt-e pa ni jedan ne grize nemam pojma kak je do tog i došlo :icon_scratch: Red se zahvalit gazdi Prime što nas trpio na štandu nismo puno popili (flašu maksuzije :icon_lol:) Arnu na kuhanom vinu a i Johabici i suprugu na vnu iz međimurja
sve u svemu kratko ali slatko druženje pa do sljedečeg lijep pozdrav svima :(y):


E da još samo ovom trgovcu od prime ovom manekenu da drugi put nauči upalit ovu peč iza nas da vidimo kako radi a ne da se stiščemo i drščemo :fiery:

Farmeru skonto sam koji je ovaj gospodin tebi slijeva iza ,iz udruge uzgaivača babybeef znam da sam ga negdi vidio ,TV :icon_lol:
Što kaže Abrkili jutro pametnije od noči,Baš i je mozak bolje fercera.
Uploaded with ImageShack.us,
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh