• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Čuj ti i mali plavi stvarate dobar prosjek cca 30 g ,iskreno neznam za abrkilija al mislim da i on spada uz vas za popravak prosjeka...

Sigurno i on spada vidis kak popravljamo prosjek godina simo tamo koja godina i svi smo 30 godisnjaci jedino mali plavi dobije malo vise godina ja sam vec blize toj brojki:(nerd):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe samo ja dobijem još skoro tolko godina kolko i imam..ja sam mrvicu dalje od polovice do tridesete...ma svi ste vi još mladi...sve dok ne treba i treča noga (štap):icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hehe samo ja dobijem još skoro tolko godina kolko i imam..ja sam mrvicu dalje od polovice do tridesete...ma svi ste vi još mladi...sve dok ne treba i treča noga (štap):icon_weed:

Brzo ce proci to da neces ni sam biti svijestan kak je brzo proslo!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam jedva docekao 18 rođendan da dobijem vozacku jer sam polozio s 17 i da pocnem radit i od onda samo je proletilo vrijeme:icon_e_sad:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
tak je vrijeme sa 18 proletilo da nisam primjetio, a već sam 30-u pregazio ! ::(nerd):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
tak je vrijeme sa 18 proletilo da nisam primjetio, a već sam 30-u pregazio ! ::(nerd):

A kada četerdesetu pregaziš,svaka će te slijedeća nagaziti. :(punch): :icon_lol::icon_lol:

Nisi mi rekao,jel se može kod tebe u ružičnjaku kupiti par sadnica ruža,ili se moraju tražiti po dučanima.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
A kada četerdesetu pregaziš,svaka će te slijedeća nagaziti. :(punch): :icon_lol::icon_lol:

Nisi mi rekao,jel se može kod tebe u ružičnjaku kupiti par sadnica ruža,ili se moraju tražiti po dučanima.

možes slobodno dodi na PP
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj johabice ovu brojku 40 mrzim,znam još nekog koji upada u to društvo ali se ne opterečujem sa godinama,živim dan po dan,ja sam stara garda al u srcu mlad,nego johabice dali je naš johabi slistio virozu i dali je još na kučnoj njezi ili negdje u plasteniku rasteruje one male glodavce
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo Ajkula,upravo ovoga časa kašlje na trosjedu u ležećem položaju.Samo mi je malo sumnjiv,jučer je naglo ozdravio, išao na tenis i vratio se tek nakon utakmice,a danas opet tajanstveo obolio.
Voza li se to mene,ha?Inače on mene zove "mala",sad mi to sve više nekako liči na ono-"mala zelena",jel? :icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma čopio našeg johabija grdi virus,eto sad za početak pola litre crnog vina mu fino skuhaj,malo cimeta,cijeli limun,fino ga utopliš,ostaviš ga da odmara 24 sata,ujutro ga iznenadiš sa doručkom i budeš vidjela da sutra već bude onaj stari:icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Johabice mislim stvarno pa kako to da jos nisi uspijela johabia izljecit moras ga dobro preznojit:icon_e_biggrin:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Johabice mislim stvarno pa kako to da jos nisi uspijela johabia izljecit moras ga dobro preznojit:icon_e_biggrin:

ahh vis kaj mi rekla koji post prije
-----A kada četerdesetu pregaziš,svaka će te slijedeća nagaziti----------
ocito malo ostarili pa se nemoze vise tako ljeciti ipak su godine u pitanju :icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ahh vis kaj mi rekla koji post prije
-----A kada četerdesetu pregaziš,svaka će te slijedeća nagaziti----------
ocito malo ostarili pa se nemoze vise tako ljeciti ipak su godine u pitanju :icon_rofl:

Ma ja mislio da ga malo utopli bolje i cajem i kakvim tabletama za prehladu preznoji:icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A rekla sam ja još proljetos da će se najesen isplatiti ići na sajam.Bude svašta za vidjeti.Aha.Budemo išli pogledati.:icon_super:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh