• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
meni ne smije proči niti jedan sajam jer bi me moji bećari (sinovi) ubili, mora se svake godine sve pregledati a koji dan ću ići neznam ali promaknut ne smije
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Tko se boji vremena još , svako vrijeme je dobro za posjet sajma .
Uz nezaboravne napasanja okica na tuđe guzice i nove strojeve tu je još i nezaobilazno susretanje forumaša .

Ovogodišnji moto susreta je :
ah kud ide ovaj svijet .



aj sad muhanicar:(giggle):
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=C0TlHcQAbLg[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ekipa zelenka,grofovije i ostalih ,mjesto je znano a tko naiđe bude pričao,ne nosim naočale,pa valjda kog sretnem i nepoznatog,mene lako prepoznat 100 kg,1,71,malo okruglo,a dijete nije,nadam se da barem budem mogao dva dana naići,meni taj sajam kao duhovna obnova,ono gledaš traktor od milion kunića i sanjaš ga:(giggle)::(giggle):,a dobro nisam uštrojen pa ima i zgodnih dama za pogledati:icon_syda::icon_syda:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkulaaaaa,ne trošiti oči na druge dame po sajmu,znaš da ću ja doći,a kolko me ima,trebati ćeš oba oka za mene.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a sve žensko od 18 pa do zgodnog je vrijedno za pogledati,kako kaže Mato Bulić pjesmom NEMA ŽENA RUŽNIH,SAMO TUŽNIH,ali da se držim teme,nadam se dobrom susretu sa standardnom ekipom a i nova lica su dobro došla ,bez veze je tjerati neke frustracije prema nečemu:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nema ništa zvanično,jer nekoliko zadnjih je bilo komentirano sa svakojakim komentarima ,najbolja je samo organizacija između forumaša pa tko naiđe,ja znam gdje budem našao nekoliko ,GARANT,svima koji dolaze bez obzira koji dan želim sretan dolazak i povratak kućama:icon_thumright::icon_thumright:
 
G

GROF

Guest
Re: Gudovački sajam 2013. OKUPLJANJE forumaša!

Dragi moji forumaši!

Okupljanje forumaša, upoznavanje, druženje, razmjene dobrih ideja - spoznaja, darova, ... valjda bude bilo nešto malo za popit i pojest?., onako po domaći, neka svaki donese - ponese nekakovu sitnicu sa sobom da se kuša - proba - počasti ekipa!, SVI ste pozvani., pa ki bude mogal neka dojde - dodje;

Sv.nedilja, 08. rujna 2013. godine oko 13:00 sati kod štanda od PRIMA-e!

L.p., SVIMA, čitamo - pišemo - pomažemo - družimo se ...

Vaš grof!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja dolazim nedjelju nadam se da cu upoznat nekog novog forumasa rade forumasicu:eek:::eek::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo,zamisli da mene ne poznaješ,pa ćeš upoznati mene.Ili me samo možeš upoznati malo bolje nego me poznaješ.Ionako imam tajni da ti pamet stane.:icon_cool::icon_cool::icon_cool:
Ma nedjelja ja najbolji dan za sajam,čovijek se može opustiti bez misli da nešto propušta u poslu.
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
Ide li tko iz Velike gorice ili okolice, a da ima jedno mjesto u autu??
Išla bi možda i ja...ne toliko radi sajma već više radi ekipe....
 

Pierre

Novi član
Tu od
2 Ruj 2011
Poruka
11
Re: Gudovački sajam 2013. OKUPLJANJE forumaša!

Dragi moji forumaši!

Okupljanje forumaša, upoznavanje, druženje, razmjene dobrih ideja - spoznaja, darova, ... valjda bude bilo nešto malo za popit i pojest?., onako po domaći, neka svaki donese - ponese nekakovu sitnicu sa sobom da se kuša - proba - počasti ekipa!, SVI ste pozvani., pa ki bude mogal neka dojde - dodje;

Sv.nedilja, 08. rujna 2013. godine oko 13:00 sati kod štanda od PRIMA-e!

L.p., SVIMA, čitamo - pišemo - pomažemo - družimo se ...

Vaš grof!

Bonjour plemiću,

Poštovani Grofe drago mi je da ćemo imati priliku se sresti u gudovcu, doći ću i odgodili smo pacijente za to, jer radimo u nedelju inače. Bilo bi nam drago da možeš ti i svi za koje misliš da bi ih to zanimalo doći na imanje, imam nešto posebno da ti pokažem, a bilo bi nam drago da si nešta skupa popijemo. Ako ne onda bude na sajmu u 13h. Mi ovdje radimo jako puno i napokon je krenulo, prodajemo udrugama bez posrednika, znači sa punom maržom i to sada na stotine kila, uskoro na tone... Moram priznati da je to sve ludo i prilično brzo se odvija. Teško je slijediti ritam ali uspjevamo jer smo složni i volimo to, jedino što moram zatvarati neke ordinacije jer nemogu biti na dva mijesta u isto vrijeme.
Lijepi pozdrav
Franck Tetart
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ide li tko iz Velike gorice ili okolice, a da ima jedno mjesto u autu??
Išla bi možda i ja...ne toliko radi sajma već više radi ekipe....

Joj ,@ninci,sad si me sjetila da sam ti nešto obečala.Zaista nisam htjela da tako ispadne.Evo ću večeras to odraditi taman ne išla do jutra spavati.Evo ću ti se javno ispričati.Ispričavam se,ninci.

Budeš li išla na sajam,budemo se vidjele.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh